Avaleht / Välismaa / Elu välismaal / 27 – sünnipäev kesktalvel ehk juulikuus

27 – sünnipäev kesktalvel ehk juulikuus

Nonii, ma olen nüüd 27aastane. Tegelikult isegi mõned päevad peale, sest egas ma seda postitust siis ometi õigel päeval ei jõudnud kirjutada. Praegune töökoormus on täpselt selline, et perel ja sõpradel oli raske mind isegi telefoni teel kätte saada, sest ma olen online väga piiratud ajal. Lisaks sellele ei kattu minu internetis olemise ajad alati Eesti mõistes normaalse ajaga.

Iseenesest oli mõnus sünnipäev. Ma veetsin selle küll tööl, kuid mul ei olnud selle vastu midagi, sest sünnipäeva ajal suusatamine on endiselt väga mõnus (ja natuke uskumatu ka). Töökaaslastele viisin kommi ka (Eesti traditsioon ju ikkagi) ja ühelt kolleegilt sain toreda sünnipäevakingituse – viisin talle tühja kelgu ning kui patsient oli sisse tõstetud, võisin ise patsiendi alla viia (st et ma sain kelgu ees suusatada). Jepikajee! Boonuseks sain kelgu ka üles viia (see ei ole just väga lihtne) ning ka teibirulli (mida ma tükk aega tahtnud olen, aga läks kogu aeg meelest ära, et seda küsida). Kokku suusatasin enda sünnipäeval 13.7 kilomeetrit, mis on veidike alla keskmise päevanormi.

IMG_20180720_201130_498

Kuigi ma plaanisin, siis õigel päeval oli mäe peal nii kiire, et ei jõudnudki pilti teha. Siin aga pilt reede hommikust ning minu jälgedest.

20180722_130213-01

Ja pilt tänasest. Kuna mägi oli tormituulte tõttu suletud aga Tash ja Todd Ohakunes istusime autosse ja läksime oma traditsioonilisele reisile Taihapesse.

Huvitav on mõelda, et täpselt 10 aastat tagasi, kui sain 17, oli mu kõige suurem sünnipäevapidu. Kuna 17 on mu lemmiknumber, siis teadsin, et pean seda korralikult tähistama ja külalisi oli vist 40 ringis. Seda numbrit ei ole siiani üle löönud aga ei proovi ka. Sellelgi aastal oli kodune tähistamine pigem tagasihoidlik. Sandi oli näiteks ise sõõrikuid teinud ja kuna paar päeva tagasi oli meil Dunkin’ Donuts’ist juttu  ja ma olin enda lemmikut (Boston Creme) maininud, siis just Boston Creme mind ootaski. Seejuures palju parem kui see, mida saab Dunkin Donuts’ist!

20180717_182454.jpg

Bryaniga otsustasime mu sünnipäeva tähistada õhtusöögiga ühes itaalia restoranis. Muidugi oli see pilgeni täis aga kuna Bryan oli meile laua broneerinud, ei olnud koha saamisega probleeme. Toit oli täitsa hea (kuigi Itaalia köögi kohta üllatavalt vürtsikas), kuid kelner noh nii ja naa… Et kui me ikka peame vett 20 minutit ootama ja magustoidu menüü saamise ja tellimise võimaluse vahele jääb 30min… Aga pole hullu me siis rääkisime ja rääkisime ja rääkisime… Kokkuvõtvalt võib öelda, et 26 sai edukalt ära saadetud ja 27 sama edukalt vastu võetud.

20180706_105830.jpg

Pilt on tehtud meie staabist ja läbi binokli. Tulemus jäi täitsa huvitav.originaalpostitus

Ene

Loe samast kategooriast

August

Kätte on jõudnud taaskord see osa aastast, mil Eesti igatsus on suur – seda just …