Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / 6 lihtsat jõuludekoratsiooni ideed

6 lihtsat jõuludekoratsiooni ideed

Kas sina oled jõuludeks valmis? Soovid saada uusi ideid kaunistamiseks? Jõulud on üks õnnelikumaid aegu, mida me tähistame igal aastal. Seega oleme valinud mõningad ideed, mis abistaks sind kodu kaunistamisel jõulude ajal.

Väike puu

See armas „puu“ on elegantne igalpool sinu kodus. Seda on kerge teha, lihtsalt otsi tugevam maha kukkunud puuoks, värvi ära valgeks, aseta klaaspudelisse või vaasi ja paiguta oksale soovitud ehted. Või kui soovid glamuursemaid jäätunud muljega oksi siis selline tulemus on võimalik saavutada liimides säravad kivikesed okste külge.

Galvaniseeritud ämbrid

Täida ämbrid värskete kuuse okstega, anna valgust väikeste jõulutulukestega ja soovi korral kirjuta kriidiga peale teemakohane sõnum.

Kaunistatud laternad

Täida laternad värviliste jõuluehetega, et tekiks soe ja kutsuv atmosfäär.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mini jõulupuu

Personaalne kuusepuu muudab pere pisemad veel rohkemgi põnevile. See minimaalselt kaunistatud jõulupuu lisab ruumile võlu ning toob jõuluvana ootajatele suure naeratuse suule.

Modernsed kaunistused

Anna oma jõulupuule lõbus, minimalistlik pööre kaunistades see kuldsete geomeetriliste ehetega.

Kaunista kingitustega

Miks kulutada aega perfektselt pakitud kingituste pakkimisele, kui keegi seda ei näe? Säti lõbusate mustritega kingitused lihtsalt aga stiilselt, näiteks nii nagu sellel pildil.

 

Soovides rahulikku jõuluaega!originaalpostitus

identicon
Sisekujunduse ja disaini blogi

Loe samast kategooriast

Kolmetoalise ilu ja valu

Kolm tuba (ja üks laps) on tore. Kodu koristamine võtab vaid viivu ja sisustaminegi ei …