Avaleht / Elu / Elulised blogid / Esilinastus

Esilinastus

Olen leidnud taas selle motivatsiooni, et blogi kirjutada. Lõpuks jõuan sellest ka siia kirjutada. Parem hilja, kui mitte kunagi, või mis.

Alustame siis algusest, liigume nüüd ajas tagasi, 09.2017(kuupäev pole oluline). Kolasin sel päeval Facebookis ning märkasin, et ühes grupis pole teateid lugenud ning neid teateid sirvides jäi silma üks postitus ja kirjutasin. Hästi tegin, et kirjutasin, muidu poleks filmis taustarolli saanud.

Sai võtetel ära käidud. Enam ei mäletagi, kaua see ajaliselt kestis, aga nägin sellist maailma, millega pole väga palju kokku puutunud, kuigi tegu polnud kõige esimestega võtetega üldse, kus olen olnud. Varasemast olen käinud nende sarjade võtetel, nendeks on olnud “Viimane võmm” ning “Siberi võmm” kuid nüüdseks lisandub nimekirja ka film.

Möödusid õige mitu kuud, vahepeal jõudis isegi aasta number muutuda, kui ühel hetkel märkan mailboxis kutset. Ausalt öeldes olin selle juba suutnud unustada, et septembris võtetel käisin ning kui kutset nägin esilinastusele tuli meelde ning võtsin selle kutse vastu ja läksin esikale, kus nägin esimest korda täispikka filmi koos filmitegijatega.

28124401_1718913478129918_98578617_oFilm “Pilvede all. Neljas õde”

Jäin filmiga igati rahule, et lähen seda teist korda homme taas vaatama, kes teab võibolla tuleb ka kolmas kord – kolm on ju kohtu seadus.originaalpostitus

Mu blogist võib leida postitusi sellistel teemadel: – üritused (kontsertid, festivalid jne) – sünnipäevad – mõtisklused/arvamused – reisimised – põnevad hetked mu elust ja väljakutsed.

Loe samast kategooriast

Talgud

Kui Kristina Indrekuga pühapäeval talu juurde jõudis, olid talgud juba alanud. Kuna hommik oli päris …