Avaleht / Spordiblogid / Ikka veel ei jookse

Ikka veel ei jookse

On äärmiselt stressirohke tunne-surve autokooli, töö, lasteaia ja õe plaanidega toime tulla. Paraku kõik ei saa võitjad olla. Taas tuleb midagi muuta, et tasakaal saabuks.

Eile tundsin vasakus rindkerepooles torkeid ja öösel samuti ärkasin paaril korral valuaistingute sunnil. Tundus isegi tuimem kui parem pool kehast. Paaril korral ka tundsin nõrkust. Püüdsin olukorda eirata, kuid peale lapse hommikust lasteaeda viimist helistasin kindluse saamiseks kiirabisse, et ikka nende poolseid soovitusi kuulda. Nii mind siis otsustati kodus üle vaadata ja õnneks süda on korras. Häda teeb hoopis närvivalu, mis kiirgab. Arvati, et olen külma saanud+stress ja esialgu välistasin esimese võimaluse, kuid nüüd meenus, et äkki Vägilase jooksu veetakistus isegi võis oma pisikese jälje jätta. Igatahes valuvaigistikuur tuleb läbida ja 2 nädalat veel võimuvõitlust seljatada. See suvi peab viimaks lahendusi tooma.originaalpostitus

identicon
Alustasin blogi kaalulangetajana. Jälgisin toitumiskava, treenisin nii koduselt kui spordiklubis ja osalesin rahvaspordiüritustel. Nüüd on põhiliseks eesmärgiks joosta üha paremaid aegu võistlustel ja püüda end ületada igal sammul.

Loe samast kategooriast

Peetri jooksult otse kiirabiautosse

Õhtul kell 18.00 anti järjekorras kolmas start Peetri jooksule ja kolmas kord olen mina seal …