Avaleht / Eesti / Investeerimisblogid / IPO-süütust kaotamas – SAD1ST

IPO-süütust kaotamas – SAD1ST

Ausalt noh, käsi püsti, kes ei suuda ära arvata, millest jutt? Kui mõni tõesti aru ei saanud, siis olen sunnitud sellised siit välja viskama. Sorry.

Igaljuhul. Rahvaaktsia, kalmuaktsia, sadamaktsia või kuidas iganes seda nüüd nimetama hakatakse – sain täna Elhaveelt kinnituse, et olen endale sadama ostnud. Läksin tonni peale välja, ehk siis 1800 EUR oli püssirohuna valmis ja sellest tuli sada tagasigi, kuna vist ei oodatud, et 1,70 hakkab hind olema. Üks oluline küsimus on see, et miks ei tulnud sadama aktsiale börsilühendit SAD1ST?

Käisin oma uusi valdusi kohe üle kaemas, täitsa okei on sadamat omada. Aga pean tunnistama, et tõsiste nägudega töömehi küll ringi silkamas ei näinud, kes oma tagumikke mu dividendide nimel rebestaks. Ladvik on ilmselt nüüd preemiareisil Balil paar kuud, aga mõne Stjopa oleks võinud juba turunduslikus mõttes kuhugi õue asjatama ja investoritele lehvitama panna lähipäeviks.

PS. Nagu näete, siis on mu näpp otsast suisa tömbiks kulunud teile blogi kirjutamise tõttu.

Saite ka oma soovitud jupid kätte vä?

IMG_7123originaalpostitus

Ma annan ideid ja juhiseid, kuidas ka sina saaksid oma Rahakrati nii tööle panna, et raha teeniks sind ja mitte vastupidi. Nii nagu see olema peakski. Ometi suhtu kõigesse siinsesse reservatsioonidega. Ma ei ole finantsnõustaja ja mul puudub vastav haridus – olen iseõppija in progress. Kuigi oleks päris äge ulatada kliendile finantskonsultandi visiitkaart tiitliga Rahakratt…

Loe samast kategooriast

Igavesti kasvavate dividendide portfell

Dividendimasinad ei maga Kirjutasin mõned kuud tagasi ingliskeelses blogis lähemalt oma FGDP strateegiast. Tegemist siis …