Avaleht / Spordiblogid / Jaanuari-Veebruari trennid 2018

Jaanuari-Veebruari trennid 2018

Sellest aastast otsustasin, et ei tee enam nädala kokkuvõtteid, lihtsalt füüsiliselt ei jõua ja noh nii ongi… mis siin ikka pikka juttu rääkida. Mõtlesin, et teen kuu kokkuvõtted aga jaanuari oma ei jõudnudki avaldamiseni, kuigi kirjutasin valmis. Panen siia mõned read sealt ka kirja:

Jaanuar: Siia kuusse mahtus ära kaks puhkenädalat ja üks haiguse nädal. Puhkenädal tähendab minu jaoks 8h trenni ja haige olles tegin sama palju, kuigi oleks 10h pidanud tegema aga kuulasin keha ja mõistust. On ju mõistlik, eks? 😀

Jäin jaanuari alguses ootama oma 12h trenni nädalat siis pidin pikalt ootama 😀 Tuli puhkenädal ja siis uus puhkenädal, sest treener arvas, et oleme selle ära teeninud. Loomulikult olimegi ja kehal peab laskma taastuda ja puhata ka aga….

Aga keha jäi sellest suurest puhkamisest haigeks… olin mõned päevad rivist täiesti väljas aga õnneks tuli tervis ruttu tagasi ja sai jälle rõõmuga trenni teha 🙂 Miski ei tee mu tuju paremaks, kui üks korralik trenn. Ei no loomulikult lapsed ja pere jms teevad ka. Loogiline! Aga mõtlen siinkohal just seda, et kui vaim on väsinud ja laiskus on sees ja siis lähed trenni siis noh see tunne, mis sealt saad! See, et võid mägesid paigast liigutada 🙂 See tunne on parim. Lähed hommikul enne tööd ujuma ja kui trenn läheb mega hästi siis ei suuda päeval mitte üks jama mu tuju rikkuda 😀 I’m Superwomen 😀  😀  😀

Trenni tegin jaanuaris 34, 08 h  Jooksin 107 km ja ujusin 27km. Ratta distantse endiselt ei tea ja ausalt suht savi kah 🙂

 

Veebruar tõi kaasa väsimuse….. Ma  vist ikka pole Superwomen? 😀  Tegelikult mingil hetkel kasvas koormus lihtsalt liiiiga suureks. Hommikul 5:30 üles siis trenni ja kontorisse tööle, siis korra koju õhtusöök lauale ja teinekord veel üks trenn ja siis teine töö ja koju jõudsin 22 ajal ja nii päevast päeva. Läbi võttis noh…. Lisaks raua tase, mis on haigelt madal ja see mõjutab hapniku tarbimist veres ja taastumist ja tõstab pulssi ja no üldse väsitab…Tegelen sellega päevast päeva ja nüüd lähen uuesti mõõtma ja vaatame, kas sunnik allub ravile. Aga tunnen, kuidas jõud hakkab vaikselt tagasi tulema! 🙂 Seega vist mõjub!

Kogu selle pisikese hullari keskel tegin trenni 37 tundi! 28 päeva kohta 37 tundi on päris hea ju? 😀 Tegelt oleks pidanud paar tundi rohkem olema aga eelmise nv külmapühad rikkusid natuke treenimisvõimalusi… aga no pole hullu midagi vast….

Ohh, pole hullu midagi???? Mul on ainult mõned kuud aega ju?!? Öösel just ehmatasin selle peale, et ainult mõned kuud….Samas see korraks kustunud power minu sees on täie rauaga (vist tänu rauale) tagasi tulnud ja põlema süttinud ning tunnen, et suudan jälle mägesid liigutama hakata 😀 Treener võttis korra trennide koormuse ka maha, et saaksin ennast veidi laadida. Aga nüüd said aasta aruanded, mis mu hulluks ajasid ja e-riigi võimekuses vaimselt kahtlema panid, tehtud. Tundsin, kuidas kortse füüsiliselt näkku juurde tuli ja närvirakud kuuldavalt hävisid…. Reaalselt noh 😀 😀 Aga see sai tehtud! Seega keskendun sajaga trennidele.

Seega Märts ole nüüd soe ja mõnus kuu ja teeme koos hästi palju trenni, eks?

DSC_4982.JPG

 

 

Päikest,

Regiina

 

 originaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

Eile sain teada vereproovide vastused ja õnneks on kõik korras. Tuleb veel ultrahelis oma kaelaga …