Avaleht / Spordiblogid / Jätsirull

Jätsirull

Eile oli mul vaja ära käia Telias, kus oli ka kusjuures mega lastesõbralik teenindus ja selleks ajaks, kui minuga tegeleti sai Lõvikutsikas Mashat vaadata telekast ja Kutt tahvlis mängida. Pärast lippasime veel mitmes kohast kiirelt läbi ja toidupoest ka loomulikult. Poisid käitusid sellel ajal nagu kulda, nagu ühed hästi kasvatatud lapsed käituma peavad. Viimasel ajal ei näita Lõvikutsikas ennast poest just kõige paremast küljest aga paneme need mõned väiksed “errorid” värskelt kasvanud iseloomu arvele. Igatahes, pika sissejuhatuse mõte oli see, et mõtlesin lapsi natuke premeerida hea käitumise eest… See, et mina ise juba ammu Jätsirulli proovida tahtsin ei mängi üldse rolli.

Leidsime lõpuks pika tiirutamise peale Jätsirulli üles. Alustasime R-Kioski kõrvalt Rimi poolsest otsast  ja tegime tervele Ülemistekeskusele tiiru peale ja avastasime, et Jätsirull asub R-Kioskist teisel pool kohe 😀 Me lihtsalt ei osanud sinna ennem vaadata, aga Teie nüüd siis teate paremini.

See Anti (loodan,et nimi on õigesi meeles, sest mul on nimedele päris halb mälu), kes eile seal letis oli! No vot tema on Teenindaja, kohe suure algustähega! Täiesti Super! Mega lastesõbralik ja no täiesti Mega!

Ikka panite praegu tähele, kui palju siin hüüumärke ja kiitmist oli? Teate küll, et eestlased on kiitustega kitsid, seega hinnake seda eriti 🙂

Seisime seal ees ja arutasime koos Antiga, et mida võtta. Kutt võttis iiriserulli, Lõvikutsikas vaarikarulli ja mina, soovituse peale, pistaatsiarulli. Kuti rulli hakati kõigepealt valmistama. Meile räägiti kogu protsessi ajal, mis tehakse ja kuidas tehakse aga enne veel anti kumbalegi poisile musisse üks suus sulav iirise komm ja asuti asja kallale. Te oleks pidanud neid andunud silmapaare nägema, mis vaatasid valmistamist. Lõvikutsikas unustas isegi suu lahti… (mina ilmselt ka 😛 )

Unustasin isegi pilti teha, kuigi seda oleks võinud lausa filmida. Laotas koore kihi plaadile ja kui sellest juba jäätis oli saanud siis võttis iirise ja joonistas kaks ringi ja uuris, et mis see on? Mina pakkusin prille aga tema joonistas sellest hoopis auto 🙂 Nii lahe. Kutt oli eriti rõõmus, et tema jäätise sisse sai iirisestauto, seda räägiti kodus isegi issile. Seejärel lasi lastel lugeda, et mitu  rulli tuleb, kui neid kokku lükkas ja uuris, et kas need topsi sisse ära ka mahuvad?  😀 Mahtusid küll kusjuures, kuigi alguses kuidagi ei tundunud, et võiksid ära mahtuda, mis pakkus lastele päris palju pinget 🙂 Peale sai veel puru raputatud ja koonusest tornike pandud. Kutt oli seitsmendas taevas 🙂

Vaarika ja pistaatsiarullid keerati samuti meie silme all kokku ja kaasati meid samuti kogu protsessi. Näiteks vaarikarullis jäeti üks ots valgeks ja ülejäänud oli roosa ja siis uuris Kuti käest, et mis värvi rull tuleb. Selline mõnus ja vahetu suhtlus oli kogu protsessi jooksul. Lõvikutsikas oli oma jäätise üle nii õnnelik, et ei lubanud seda isegi letile panna, kui mustikaid pealt ära süüa üritas. Ma küll üritasin keelitada, et äkki kukub maha aga hoidis seda oma raudses haardes, ikkagi kallis vara.

vaarikasPilt võetud nende kodulehelt 

Mina võtsin endale soovituse kohaselt pistaatsiarulli ja ei pidanud üldse pettuma. Nii hea oli. Alguses tahtsin mustikarulli aga müügimees täheldas, et mustikad on täna natuke kõvad ja ehk ei tule neist kõige parem rull ja äkki prooviksin hoopis tema lemmikut- pistaatsiat, mis on valmistatud kenasti ilma suhkru ja igasuguste lisaaineteta. Loomulikult olin nõus, hea, kui pakutakse hetkel parimat. Kusjuures maitselt olid mustikad väga head, sest panin Lõvikutsika jätsi pealt ühe tuuri 😛 Aga teinekord võtan ka pistaatsia oma, need küpsised seal peal olid nii mõnusad ja krõmpsud ja jäätis selline mõnus ja mitte väga magus ja täpselt parajalt pistaatsiane.

 

pistaatsiaPilt võetud kodulehelt

Ja need maitsesid väga väga head. Samas 😀 Väikemees ei suutnud kogu oma jäätist ära süüa ja minu jaoks oli peaaegu kaks jäätist liig aga järgi ka ei jätnud, ega hea kraam raisata pole…

Aga meie lähme Jätsirulli kindlasti veel ja veel ostma ja soovitan Teil ka minna. Loodan siiralt, et neil on igalpool sama muhedad müügimehed, kes igakord selle kogemuse väga lahedaks ja lapsesõbralikuks muudavad.

Edu neile rullide keerutamises, meie süda sai täiega võidetud 🙂

Päikest,

Regiinaoriginaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

UPDATE: analüüsi vastused ja lobajutt

Viimasest postitusest hulk aega möödas. Selle ajaga jõudsin käia jälle uued vereanalüüsid andmas ning saada …