Avaleht / Elu / Elulised blogid / Kaerahelbed + banaan = KÜPSIS

Kaerahelbed + banaan = KÜPSIS

Kui meil Keily juures filmimine oli, siis tema ema tegi meile kaerahelbeküpsiseid. Kuna üks neiu meie grupist oli vegan, siis olid kasutusel vaid taimset päritolu toorained. Ja need olid megamaitsvad! Eks ma siis otsisin retsepti pinterentist üles ning panin oma küpsised ka ahju. Nende küpsiste valmistamine võtab üllatavalt vähe aega. Minul kulus asjade välja võtmisest nõude ära pesemiseni umbes 20 minutit, lisaks on nad soodsad. Kogusest valmis 12 tükki. image

2 banaani  20 spl kaerahelbeid 2 tl kaneeli Banaanid tuleb sodiks lasta ning kõik ülejäänu sisse segada. Seejärel vooli pallikesed ning viska 200 kraadisesse ahju 10 minutiks. Küpsistesse võib lisada pähkleid, rosinaid vms veel, et maitset juurde anda. Mulle maitseb lihtsalt kaerahelbeküpsis.. Või siiski, pisut šokolaadi oleks alati hea 😉 Tsauki, näeme uuel nädalal!  Algne retsept on pärit siit.

originaalpostitus

identicon
Olen 17 aastane neiu Pärnust, kellel on palju huvisid ning sinna sisse mahub ka blogimine. Blogis kirjutangi peamiselt oma tegemistest ning üritan postitustesse toppida nii palju pilte kui võimalik.

Loe samast kategooriast

Talgud

Kui Kristina Indrekuga pühapäeval talu juurde jõudis, olid talgud juba alanud. Kuna hommik oli päris …