Avaleht / Spordiblogid / Karmen, Karmen – mida sa teed?

Karmen, Karmen – mida sa teed?

Loobusin mõni minut tagasi oma aastalõpus plaanitud jooksudest. Kas siin ongi minu piir? Selleks aastaks vist tõesti aitab. Piisab staadionimaratoni rekordist ja 6h jooksus naiste neljandast kohast (Eesti kolmas koht).

Mis uuel aastal saab? Kas üldse tegelen jooksudega? Kõik selgub. Võimalik, et taasavastan endas maha surutud tantsuarmastust, külastan vahelduseks rühmatrenne ja Eratreeningu ühistreeninguid.

Kindlasti ei jäta ma ultrajooksu, lihtsalt hetkel tundub, et elu on loksumas paika ja pusletükid saavad justkui kokku. Alustasin ju ka mõttega, et minna teekonnale/rännakule, et avastada midagi endas..pärast esimest 24 h jooksu lõpetasin end kahjustava suhte. Teisel jooksul otsustasin töökohta vahetada. 6h jooksul otsustasin lubada endal südamest õnnelik olemist ja lasta lahti kõigest vanast ja olla avatud uuele.

Tundub, et pole põhjust enam nii palju end sundida, vaid lasta elul voolata. Kõik läheb nagu olen unistanud oma hingesügavustes.

Liikumisblogi jääb, sest edasiliikumist on omajagu.

Unetunnid on viimasel kolmel päeval 7-9 h olnud ja nohu hakkab ka viimaks mööduma. Saan end korda ja pühendada aega perele, mitte pidevalt uutele hullustele mõelda.

Kindlasti kirjutan kuidas möödub reis Madeiral ja kui tunne tuleb, siis annan elumärki vahel.

Kohtumiseni!

Uuel aastal võistleme!

imageoriginaalpostitus

identicon
Alustasin blogi kaalulangetajana. Jälgisin toitumiskava, treenisin nii koduselt kui spordiklubis ja osalesin rahvaspordiüritustel. Nüüd on põhiliseks eesmärgiks joosta üha paremaid aegu võistlustel ja püüda end ületada igal sammul.

Loe samast kategooriast

Otepää Ironman70.3!

Olin selleks võistluseks treeninud kümme kuud. Olin selle võistluse nimel “elanud ja hinganud” ja ennast …