Avaleht / Elu / Elulised blogid / Kerge ülevaade meist

Kerge ülevaade meist

Tere jälle!

Ma ei ole kuskile kadunud täitsa alles olen veel. Miks nii harva siia satun? Asi on selles, et asju on palju millest tahaks rääkida ja kirjutada kuid ma ei ole just kõige pikema jutuga. Enamik blogijate postitused on sisukad ja pikud. Kuid mulle meeldib väga lühidalt asjad kokku võtta ning seega tunnen, et mis ma ikka siin 2 lõigu kaupa postitan.

Kolimine on käsil ja ainult 2,5 nädalat oleme veel Tallinnas. See kõik on nii ruttu läinud. Alles nagu rääkisime sellest kuid nüüd on juba pooled asjad ära viidud. Muidugi oli korteris veel “nippet-näppet” teha kuid needki võtavad nii palju aega, et kõik nädalavahetused oleme Viljandi korteris veetnud. Need nippet-näppet asjad võtavad palju rohkem aega kui suur remont ise. Kuna tegu on vana paneelmajaga siis seal on kõik seinad kõverad mis võtavad hoogu maha. Kuid nüüd peaks juba kõik enamvähem korras olema

Kavatsen teha ka postituse korterist kui juba ennast sisse seadnud oleme ja need nippet-näppet ka valmis on.

Annabell kasvad kiiresti ning kohekohe 23.märts saab ta juba 1aasta ja 6 kuuseks. Ta armastab väga pättuseid teha ja no iseloom on mega. Kardan, et temaga saab raske olema. Kuid samas võõraste juuresolekul on ta nii kukununnu ja pai laps.

Rinna võõrutusest ei mäleta ta enam midagi ning sööb nüüd päris hästi. Muidugi on perioode kus on söögi streik aga neid õnneks vähe või lühiajalised.

Vaikselt tahab ise ennast riidesse panna ja lahti võtta. Teab väga hästi mida teha kui tuleb püksid jalga panna või pluus seljast võtta. Ega peabki, varsti lasteaeda minek siis peab oskama.

Kui oleme ära kolinud hakkame poti treeningu ja oma voodis magamise treeningutega pihta. Kuna ta magab enamus öödest ilusti terve öö siis võiks ta oma voodis magada. Aga temal on lähedust vaja.

Tagumised hambad tulevad praegu kõik korraga juba kuu aega. Aga elame üle mõni päev on pahuram kuid õnneks läheb suhteliselt valutult.

image

Saigi hetkel vist kõik. Eks ma üritan varsti kindlama teemaga miksit postitada. Praegu sai lihtsalt kerge ülevaate, et meiega kõim korras ja me ikka alles oleme 😀

Jälle nägemiseni!originaalpostitus

identicon
Blogi räägib elust enesest, mured, rõõmud, uued kogemused. Lisaks leidub ka pilte, algajalt.

Loe samast kategooriast

Welcome Atavist! A Groundbreaking Publishing Platform Joins the WordPress.com Family

Today we’re announcing that Atavist, a multimedia publishing platform and award-winning magazine, will be joining …