Avaleht / Spordiblogid / KOLM KUUD IronMannini……

KOLM KUUD IronMannini……

Uhhh ainult KOLM KUUD ongi jäänud?!?!?!?! Kuhu see aeg kaob?

Kas ma olen valmis? EIP

Üldse mitte. Kas ma saan valmis? 😀 Eem…mai tea… ausalt ka.

Kui sügisel regasin siis kujutasin roosas mannas, ette et teen alla 6 tunni ära. Näites 5:59:59 oleks juba väga äge 😀

Nüüd panustan alla seitsme tunni 😀  Kõrge kukkumine või “Magus mats” reaalusust. Lihtsalt alguses ei suutnud asju võib-olla päris reaalselt endale ette kujutada, siis nüüd pidevalt treenides olen aru saanud, et asi on raskem, kui esmapilgul paistab.

Ok ujun stiilis 40-45 minutiga, pluss natuke aega kalipso seljast kiskumine ja siis rattale mineku ettevalmistust, et ilmselt kulub mitu minutit ja siis algab 90 km ratast.

Pakun eeldatatavaks ajaks 3:00-3:30… sest seal on mäed ja mäed killivad mõnuga, pluss reaalselt äkki sajab? Ja tee on libe ja kiirus on madal?… See teeb juba kogu ajakuluks 4:25. Ilmselt rattapealt tulles on jalg niikuinii pehme all ja siis algab alles kõige kõige magusam osa…. jooksmine… 21,2 km mägedes…ikka üles ja alla…. Ma sügisel lootsin, et äkki saab selle 9 kuuga minust jooksja 😀

Nüüd kolm kuud enne võistlust oleks jooksja olemisest ikka sama kaugel. Seega, KUI ma olen nüüd järgmise kolm kuud tubli siis ehk suudan joosta 2:30ga???? See teeb siis kogukuluks 6:55…. masendav….

Aga tegelikult ma esimene kord ju lähengi läbima?!?!

Need, kes on nüüd ainult jooksjad mõtlevad, et eriti uimane eit, et poolmaraton 2:30-ga? Aga reaalselt ole musi ja mine uju 1,9km nii kiiresti, kui suudad ja siis sõida mägedes 90 km nii kiiresti kui suudad ja siis jookse poolmaraton. Siis see aeg enam vist nii hull ei olegi? 😀 või on?

Noh ma sügisel mõtlesin ka, et kui jooksen 2h kanti on ideaalne siis praegu ma enam nii lennukas ei ole aga samas on kolm kuud aega ka veel! Ehk suudab minu treener minust siiski midagi välja võluda? Samas selleks peaks tal ohtras koguses mingit kiirusepulbrit olema 😀😀😀 aga seda pole vist veel leiutatud kahjuks.

Kusjuures see ei ole üldse negatiivse sisuga postitus vaid pigem reaalsuse laks 🙂 Aga, kes ütles, et reaalus roosiline peaks olema? Ja kui ma sõidan kiiremini ja jooksen kiiremini ja ujun kiiremini siis olen tubli ja kui ei siis… siin on üks väga positiivne asi 😛 Augustis tuleb katse nr kaks! 🙂 ja seal siis äkki parandan esimest aega, sest Keilas pole mägesid… Kes teab? Samas on mul/meil siiski kolm kuud aega, et saada kiiremaks, ökonoomsemaks ja vastupidavamaks… ja kes teab? äkki tuleb luuavarres  ka pauk, eks?

vot siuksed mõtted tänasesse,

R.

 originaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

Eile sain teada vereproovide vastused ja õnneks on kõik korras. Tuleb veel ultrahelis oma kaelaga …