Avaleht / Elu / Elulised blogid / Kummalised kiiksud

Kummalised kiiksud

Igal ühel meist esineb kiikse, mõned neist võivad olla imelikud ja teised jällegi kummalisemast kummalisemad. Nii on ka minul.

Minu veidrused, mis hetkel meelde tulevad on sellised:

Ma ei joo kunagi kruusist või tassist jooki lõpuni. Selleks võib olla kohv/tee või mõni muu jook. Alati jääb umbes 1-2cm vedeliku põhja, vahel ka vähem. Olen üpris kindel, et inimesed, kes on olnud minuga koos, on seda märganud. Vahel harvem joon nii, et ühtegi tilka ei jää põhja – sõltuvalt olukorrast.

Enamasti magavad inimesed ikka ühe padjaga, aga minul on neid kokku 4. Mingi aeg oli neid koguni kokku 3, aga siis tundsin, et kuidagi väheks jääb, et peab ikka ühe juurde võtma. Ning nii saigi kolmest neli. Kusjuures pole üldse ebamugav magada nii mitme padjaga vaid hoopis mõnus. Kõik oleneb sellest, kuidas neid patju sättida pea alla.

Kuna olen üks korralik külmavares siis magades panen endale peale kõik võimalikud tekid (toas on kohe kindlasti normaalne temperatuur). Mõnikord piirdun kahe tekiga, mõnikord aga võtan mõned pleedid ka veel peale. Ma nimetan seda küll kiiksuks, aga ma magan sokkidega (pigem nende karvaste sokkidega, mis on mõnusalt pehmed).

Kui nüüd vaadata toidu valdkonnast siis, mida rohkem küüslauku seda parem. Mulle meeldib seda kõikjale panna – pastat, pitsat või kuumi võileibu tehes. See nimekiri kindlasti veel jätkuks.  Minu puhul ei möödu päeva, kus pole küüslauku söönud.

Millised on Teie kummalised kiiksud? originaalpostitus

Mu blogist võib leida postitusi sellistel teemadel: – üritused (kontsertid, festivalid jne) – sünnipäevad – mõtisklused/arvamused – reisimised – põnevad hetked mu elust ja väljakutsed.

Loe samast kategooriast

Woohoo! Raamatuarvustused lõpuks!

Vahepeal kaduma läinud paari nädala rongilugemisvara moodustasid Iris Murdochi “The Red and The Green” ja  …