Avaleht / Elu / Elulised blogid / Lastega rabas

Lastega rabas

Läksin omadega rappa ja tirisin lapsed ka kaasa. Või no praegu on veel see vanus, kus väga vastuväiteid ei esitata ja kui ka esitatakse, kuulda neid väga ei võeta. Ehk et jah, käisin oma kahe mugulaga Väätsa rabas. Tahtsin originaalplaani järgi Mukri rappa minna, aga mõtlesin, et lihtsalt katsetamiseks on see ehk pisut kaugel.

Just paar päeva tagasi lugesin kellegi blogist, et käis lastega Taevaskojas (?) ja samal ajal oli seal kooliekskursioon ning koolilapsed kuulasid muusikat nii, et mets kajas. Kurb. Mina olen alati nautinud metsas käimist ja metsahääli. Või on see hoopis metsavaikus ? Igal juhul soovin ma, et ka mu lapsed oskaksid loodust hinnata ja nautida loodust, sellepärast et nad tahavad, aga mitte et nad peavad, sest siis on asi nautimisest kaugel ja ilmselt kordub eelmainitud olukord.

6-kuuse ja 2-aastasega rappa minek tundub nagu hullumaja uksele koputamine, eksole. Nojah, mulle tundus ka ja tundus sedasi ka veel raba poole sõites. Õnneks hommikul otsustas mu õde ka kampa lüüa ja sedasi oli palju julgem.

Laias laastus läks kõik hästi. Sõstrabeebis ma ei kahelnudki, küll aga oma tulesädemes. Aga ei suutnud temagi mind millegagi üllatada, käitus nagu tavaliselt. Näiteks üritas mööda laudteed joosta ja aegajalt astus sellelt kõrvale ka. Jama oli siis kui ta otsustas, et tema on ka nüüd väsinud ja tahtis sülle. Võtsin siis hoopis kukile. Õnneks tänu kandekotile olid käed vabad ja vahepeal sain Tikrikest niisama ka süles hoida.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et julgen teinekordki minna. Aga ühe ettepaneku peaks ka tegema neile, kes siin selle raba laudteega tegelevad jne. Mõni puhkeplats võiks ka olla. Ring on küll ainult 3km, aga vahepeal tahaks istuda ikkagi ja päris kindlasti tahavad seda lapsed.

imageimageimageimageimageoriginaalpostitus

Elust koos lapse, mehe ja kassiga. Lisaks kõigest muust, mille kohta mul on midagi öelda.

Loe samast kategooriast

Welcome Atavist! A Groundbreaking Publishing Platform Joins the WordPress.com Family

Today we’re announcing that Atavist, a multimedia publishing platform and award-winning magazine, will be joining …