Avaleht / Elu / Pere- ja lapsed / Lauamängude soovitusi

Lauamängude soovitusi

Me oleme Riskoga juba paar aastat kogunud igasuguseid lauamänge ja siis kui ma veel rase olin mängisime me neid vist igal õhtul ja igal vabal hetkel. Täiesti sõltuvust tekitavad. Kahjuks lapse kõrvalt enam nii palju aega pole, aaaga mängida meeldib meile siiski.

Alles eile sai Risko isadepäevaks megaaaa põneva mängu Last Friday ehk eesti keelde tõlgituna Eelmine reede. See on selline 13 ja reede stiilis mäng, kus üks on mõrvar ja teised, siis laagrilised, kes telgivad ja üritavad onni jõuda. Aga mõrvar ajab neid taga.. ühesõnaga selline kaasahaarav ja natukene ka ärevust tekitav mäng, kuna mõrvar käib mööda mängulauda salaja. 😀 Me eile mängisime seda kella 1ni öösel.

image

Teine mäng, mida meil endal kahjuks pole aga vägaaa vägaa meeldib on cashflow.. nii jama, et see nii kallis peab olema. Eile vaatasime just, et oli 140€ aga see on lihtsalt niiiiii põnev kui mängu selgeks saad. 🙂 Me ikka sõpradega mingi aeg mängisime ja no nii meeldis. Peakski uuesti kokku saama ja mängima 🙂

Meil kodus neid terve riiul ja parimad, mis meile meeldivad on Katan, Scrabble, Tik Tak Pom, Monopoly (nii tavaline, kui pangakaardi versioon) alias ja muna vôi kana 😛 Ma praegu vaatan, et riiulis on veel Seltsimees Puu Eestit vallutamas, mis on täielik jama ja me seda vist ühe korra mänginud.

image

Riiulis on veel Touche, 8min imperium, Carrassonne, iKnow, yatzy, aga neid mänge ma uuesti ei ostaks. Pole neid väga mänginud ja kuidagi ei meeldi meile. Äkki me lihtsalt ei oska 😀

Tahaks igasuguseid mänge veel aga neid valida on nii raske, kuna neid on nii palju. Ma olen lugenud, et kôik kiidavad imagot ja Dixit, aga me pole kumbagi kunagi mänginud. Veel nägin ma Nädala lõpp kanal 2ega saates, seda pudeli keerutamise mängu, mis oleks seltskonnaga kindlasti mega lahe. 😛

image

Kui keegi teist teab mõnda mega head ja kaasahaaravat lauamängu, siis jagage meile ka 😛 Need pimedad ja pikad õhtud on ju nii hea võimalus lauamängude jaoks. 🙂 Vôi oleme me ainsad lauamängude fännid? 🙄 Lisaks meeldib ka meile puzzlesi kokku panna. Viimati panimegi 1500 tükiga puzzlet vist kuu aega kokku 😀 igal vabal hetkel..

div.wpmrec2x{max-width:610px;}
div.wpmrec2x div.u > div{float:left;margin-right:10px;}
div.wpmrec2x div.u > div:nth-child(3n){margin-right:0px;}

Advertisements

Let’s block ads! (Why?)originaalpostitus

identicon
Kirjutan meie elust, koos abikaasa, mõnusalt priske kassi ning kõige uuema pereliikme-tüdrukutirtsu tegemistest :) Siit saab lugeda kõike minu mõtetest ja tegemistest.

Loe samast kategooriast

Kolmas laps: kolmkümmend neli nädalat

Ma tavaliselt teen neid kokkuvõtteid korra kuus, aga kuna ma eelmisel korral jaurasin vaid sellest, …