Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / Lihtne kolmapäev

Lihtne kolmapäev

Õhtusöökidel on oma võlu. Juba lapsena oli ja mäletan hästi kuidas me Kajaka tänaval, eredas toonis majakeses, sumeda laelambi all ühise laua taga õhtust sõime. Nüüd on mul oma pere, mille värskeim liige küll veel õieti istudagi ei oska, kuid armastab ühise laua taga veedetud minuteid sama palju kui meie ise. Mäletan hästi õhtut, kui I’ga alles mõned päevad kodus olime olnud ja ühtäkki tundsime R’iga suurt vajadust esimene perekondlik õhtusöök mööda saata. No ikka selleks, et lapsele maast madalast näidata, et süüakse mõnusa söögilaua, mitte selleks mitte mõeldud elutoa laua taga. Valmistasime siis risoto ja panime I. BabyBjörni tooliga laua lähedale istuma. I’l polnud aga sellest üritusest sooja ega külma ja otsustas oma gaasivaludest kõigile, ka naabritele, teada anda. Risotot sõin ma alles järgmisel päeval ja viimast söögilaua taga mööda saadetud õhtusööki ma hetkel meenutada ei suuda. Nüüd istumegi, maas, elutoa laua taga ja vaatame söögi kõrvale kuidas I, esimesi roomamissamme punnitab. Eks proovime varsti jälle. Umbes siis, kui R. söögitooli valmis saanud on, või mina musta Stokke siiski ära osta raatsin.

 

 

Täna aga sõime spontaanselt, kuuma ilma tähistamiseks, terrassil. Meie, tähendab siis mind ja R’i, beebi vaatas pealt ja tundis rõõmu salvrätikust, puidust meevurrist ja tükikesest arbuusist. Pärast jõi paar lonksu piima peale ja keegi ei nurisenud.

 

 

Terrassi mööbel- Jysk

Ja ei, ka terrass pole mu tulukeste hullusest pääsenud. Leidsin ühest sahtlist need kuldseks värvitud isendid ja loetud minutitega olid need mu lemmiku klambripüstoliga terrassi lakke kinnitatud. Päris tore tuli, isegi R ütles, et täitsa hästi sobivad.

 originaalpostitus

Loe samast kategooriast

Jumbo ostukeskus: vaasid, eukalüpt ja teised sisustuselemendid

Minule kõige lähim kaubanduskeskus siin Soomes(Vantaa) on Jumbo. Seal on mitmeid toredaid sisustuspoode ning osad …