Avaleht / Tehnikablogid / Loen pimedas raamatuid

Loen pimedas raamatuid

Hiljuti, seoses osaluskohvikuga, sain kingituseks raamatulambikese. Need on olnud üsnagi populaarsed raamatuhuviliste seas ning nüüd saan mina ka neid kiita. Olen isegi üks raamatukoi ning selline vahend kulub kohe kindlasti ära.

Minu lambikene on pärit firmalt IF ning googeldades leidsin, et nad valmistavadki selliseid “nutikaid kingitusi.” Minuarust on see on üks väga andekas lahendus. Hinnaklass on sellistel erinev, pole poodides väga jälginud ent nett väidab, et siukeseid on hinnaklassis 3- väga palju.

Minu, kui laisa inimese seisukohast võin öelda, et selline lambike on mega mugav, kui tahad õhtul voodis raamatut lugeda. Näiteks: oled juba voodisse roninud ning laelamp on valgustuseks, kuid tule kustutamiseks voodist välja ronida ei taha, siis saab seda väga hästi kasutada.
image

Kuna need on erineva suurusega ja minu oma on siuke pisikene, mahub see suurepäraselt kotti ning seda on väga lihtne kaasa võtta.

Miinuseks toon välja selle, et vahest on selle tulega jama. Lülitan sisse- lamp ei lülitu, poole lugemise pealt saabub pimedus. Ehkki seda ei juhtu tihti, mõtlesin et toon selle välja.
image
Kas Teie juba teadsite sellistest lambikestest? On Teil kodus selline juba olemas?

XOXO,
Laura ❤originaalpostitus

identicon
Olen 17 aastane neiu Pärnust, kellel on palju huvisid ning sinna sisse mahub ka blogimine. Blogis kirjutangi peamiselt oma tegemistest ning üritan postitustesse toppida nii palju pilte kui võimalik.

Loe samast kategooriast

Talveõhtutesse värve ja valgust diskolambiga

No saime siis oma diskovalguse lambi kätte. Oi seda laste rõõmu ja elevust! Nädalavahetus mööduski …