Avaleht / Spordiblogid / Lõvikutsikas

Lõvikutsikas

Teate…..vahelduseks täiesti spordivaba juttu 🙂  Jagan oma kaheaastase krutskit. Samas peab mainima, et kaksikute pättuste kõrval on tema omad täitsa kahvatud aga eks tal aega arenda on veel…

Igatahes…. mina ei tea kunas tema seda tegi aga lapsed teevad asju tavaliselt hirmus kiiresti ja tavaliselt hästi salaja. Nad teavad ikka väga hästi, mis on pahandus ja mis on lubatud. Mina ilmselt tegin näiteks süüa vms….. Tema oli seal ruumis, kus kuningas ka jala käib…. Tuli ära ja mina ei pannud isegi pahandust tähele…..

Printsess tuli koolist ja läks ka sinna ruumi ja siis pistis kisama, emme vesi tõuseb üle ääre :O Tormasin kohale ja Õnneks siiski nii drastiline ka polnud, kuigi nipanapa…… aga mina kehitasin õlgu ja ütlesin, et issi tuleb varsti 😀  😀  😀 Ma tõesti ei tegele meie majas ummistustega ja uskuge mind, kui ütlen, et neid tuleb üllatavalt tihti ette.

Aga Printsess juhtis mu tähelepanu vetsupaberi rullidele, mis kenasti korvis oma järge ootasid….. Kutt oli seebialusega, mis on äärmiselt lame, vett võtnud ja kenasti kõik rullid läbini märjaks kastnud. Noh õnneks, et seal oli ainult neli rulli ja mitte näiteks kuus või kaheksa aga kõik nii mõnusalt ligunesid seal korvis…… Ja seebialus oli kuhugi jalutama läinud…. Pärast issi leidis selle üles…. Teate kust???? Ikka postist!  Koos terve rulli paberiga või suisa kahega? Ummistus kadus ise eest ära, kui paber ära lagunes ja kadunud seebialus nähtavale tuli….

Selge on see, et igav meie kodus küll mitte kunagi pole 😀

 

R.originaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

Eile sain teada vereproovide vastused ja õnneks on kõik korras. Tuleb veel ultrahelis oma kaelaga …