Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / Maailma ilusaim kohvilaud!

Maailma ilusaim kohvilaud!

Mul oli tegelikult draftsis juba terve nädala üks postitus, mis oli täis erinevaid pilte asjadest, mida ma oma Pärnu kodu elutoas näha tahaksin. Nüüd, nädala möödudes on see aga aegunud, sest palju asju on juba olemas ja natukene teistsugused kui algselt planeeritud. Aga mu kõige-kõige lemmikum asi selles ruumis…kohvilaud! See on suur, nelja sahtliga, raske ja nii-nii ilus!

Alguses vaatasin ühte ilma sahtliteta varianti, aga kodus kus telekapuldid säravad mõne jaoks eredamalt kui kuld, on igasugused sahtlid ja silma-alt-ära kohad väga nõutud. Okei, muidugi oskab ta ju neid avada, aga õnneks on seni tuntud (möödunud on 24h) sõnapaar, et “ei tohi” veel au sees.

 

See laud on nii-nii äge. Proovin selles kodus siduda kahte erinevat stiili ja sedasorti kohvilaud on kenaks sidujaks. Ja kas mäletad mu instagramist (kus storydes näeb tegelikult mu kodust palju palju rohkem, kui blogis), et algselt kaunistas elutoa põrandat India käsitöö vaip? Siis tegelikult hakkas see mind häirima. Tegi toa nii pimedaks ja imes terve valguse ülbelt endasse. Nüüd elab see vaip köögis/söögitoas ja elutoas on koha sisse võtnud natukene heledam, valgust rohkem armastav isend. Sain selle ühest ehituspoest siis, kui neil -40% oli. Ma nimelt ei armasta väga täishinnaga asjade ostmist..

 

 

Algselt tahtsin diivani kõrvale Menu küljelauda. Meie diivan on aga väga lai ja tegelikult ta kõrvale väga midagi mahtuda ei saa. Mitte nii, et see kenasti ka välja paistaks ja oma ilu terve toaga jagada saaks. Siis, Zara Home’s riidepuid ostes, sattusin sealsele “ajakirjade hoidjale” peale. See oli kenasti üheksakümnelt eurolt neljakümnele hinnatud ja sobib meie erikujulisse elutuppa ühte seinajuppi kaunistama küll. Ajakirjade asemel on tal au meie pleede kanda.

 

 

Tegelen tegelikult selles kodus väga valede asjadega ja ilusate toodete valimise asemel peaksin hoopis seinu värvima ja valgustusele mõtlema. Aga kuna mul on vaja niiii palju lampe, siis olen otsustanud sellega natukene venitada ja eelarve mujale suunata.

Aga see värvimine..jube töö!

Ilusat reedet! Minule tuleb täna külla õde oma väikese perega ja ma ei-jõua-neid-ära-oodata!originaalpostitus

Loe samast kategooriast

Täiuslik kodukontor

Sakk Disain (link) on sel suvel loomepuhkusel. Suvise puhkuse juurde võib vabalt kuuluda Rõõmsate Laste …