Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / Me kasvatame kodus..kala! + kingiloos

Me kasvatame kodus..kala! + kingiloos

Nagu teisedki esmakordsed vanemad, naudime meie oma beebiga tegelemist täiel rinnal. I. on hästi füüsiliselt arenenud ja nii naudib ta just kehalist aktiivsust kõige enam. Kui ta oli alles kuu aega vana, alustas ta koos papaga ujumistrennides käimist. Kaheselt lisandusid Vello Vaheri võimlemistunnid, kus samuti issiga tore aega veeta. Minule jääb siis muusikatund ja kodused kunstikatsetused ja muud lihtsamad asjad, millega päevi täita. Kui aga küsida, mis talle KÕIGE rohkem meeldib siis…see on vesi. Kuigi ta on võimlemistunnis priimus ja ääretult tubli, siis sellist lõbu ja rõõmu mis vette saades ta silmis peegeldub, ei suuda anda ükski muu tegevus.

Nagu kõik noored emad teavad, on aga ujumistundidesse saamine täielik peavalu. Kui I. alla 7 kilo kaalus, käisime me Medicumis, kus on eratunnid ujutamiseks sobilikus vannis. Need olid hästi kasulikud, sest nii õppis R. ära erinevad ujutamistehnikad ja nii oli ka beebi esialgu täiesti professionaali kätes ja miski ei saanud valesti minna. Nüüd, kaheksa kuuselt, kaheksa kiloselt on nad papaga edasi läinud “suurte” laste tundi, kus vanemaid kuni 4 ja nüüd peab ka ujutav vanem end ise ka märjaks kastma. Mis on veelgi toredam! I. ei karda vett absoluutselt ja sukeldub muretult basseini äärest vette, kust ta kinni püütakse. Igal korral vannituppa pääsedes ja nähes, et keegi duśśi all mõnuleb, ei suuda ta asja niisama jätta ja läheb hopsti vee alla kõhuli ja hakkab käte-jalgadega vees mängima.

Nii võib aimata, et igaõhtused vannitamised on samuti tema südamerõõm. See on üks osa meie unerituaalidest ja loodame alati, et see ehk teda rohkem väsitab. Et aga kõik hästi oleks, vajame me selleks erinevaid lemmikuid.

 

 

Vannirätikuid on meie majas beebi tarbeks kokku 4. Üks on spetsiaalselt ujumistrennideks, kaks Hemtexi oma ostsime siis kui ta sündis ja Little Dutch, neist kõige pehmem, on on alati valmis õhtust pehmet beebit kuivatama.

 

 

 

Lisaks läheb vaja śampooni-duśigeeli, mis Linea MammaBabylt. Selle toote puhul meeldibki mulle enim see, et täidab kahte funktsiooni. Kuigi, tõsi, beebi juukseid ju igapäevaselt pesta pole tarvis, leian siiski, et parem üks anum kui kaks. Ka reisidel on see hoopis mugavam. Kunagi ju ei tea millal see õhtune puder juustes lõpetada võib…

Vahel, kui me eriti uljad oleme, teeme beebile natukene ka vannivahtu. Talle teeb nalja oma partide vahu sisse kastmine. Ja mis vann see ilma vahuta on, eks? Linea MammaBaby vannivaht on veel kuidagi eriti siidise tekstuurida ja kogemata silma minnes, ei tee üldse paha.

Siis on meil Linea MammaBaby vanniriis, mis aitab beebi nahka pehmena hoida. Lisaks aitab see ka siis, kui pepu mähkmetest pikemat puhkust ja suuremat hoolitsust tahab. Käputavale beebile pole enam nii lihtne õhuvanne teha ja vannis on see kõige lihtsam! Minu meelest.

Ja peale vanni paneme beebile vahel, vajadusel natukene Linea MammaBaby näokreemi. I. on hästi õrna nahaga ja see kreem on suureks abiks just külmematel perioodidel, kus põsed natukene tuuleravi vajada võivad.

Need on meie lemmikud!

 

Kirjuta kommentaaridesse oma enda vannirutiini lemmikesemed, või enda lapse omad ja kui loosiõnn sulle naeratab, võid võita Linea MammaBaby ja Little Dutchi koostöös valminud vahva väikese vannisõbra komplekti.

Võitja loosin välja isadepäeval!

 

 

VÄIKE VANNISÕBER” korv sisaldab järgmisi asju
– Korv väike (15 x 15 x 15 cm )
– Kapuutsiga käterätik (75cm x 75cm)
– Kalake vannivaht (500ml)
– Näo- ja kätekreem (100ml)
– Väike karu (100ml)
– SPA sussid (STP 16cm)
– Pakendatud tselofaani ja kinnitatud liupsuga (hall, roosa, sinine)

 

Ideaalne kingitus kellelegi samasugusele veehullule nagu on meie väike I. või siis enda pisikesele tegelasele. Tegelikult on neid komplekte erinevaid ja lisaks vannisõbrale leiad erinevaid komplekte ka vastsele ilmakodanikule. Kõik kingimured lahendatud, kas pole?

 originaalpostitus

Loe samast kategooriast

Ikea rack

Uus stange tütre toas. Ikeast ostetud! // New rack from Ikea!  originaalpostitus