Avaleht / DIY / DIY blogid / Meie uus (ajutine) pesa

Meie uus (ajutine) pesa

Tänast blogiposti oleks sobilik alustada sõnadega “Nüüd elan Mustamäel…”, sest võttis aega mis ta võttis, kuid meie uus pesa on leitud ja asub tõesti Mustamäel, mis ei ole muidugi mingi üllatus, arvestades meie pikaaegset Mustamäe ja Krstiine piirkondade armastust. Asukoht on meie jaoks hea (mitte küll ideaalne). Mina lähen siit jalgsi tööle 13 minutit, Preili sõidab trolliga kooli 2 peatust. Kahjuks hakkas mul just puhkus ja kohe ei saagi oma luksuslikku tööteed nautida:D Ja poodi lähme jalgsi 3 minutit varasema 30 minuti asemel:) See on muidugi üks suuremaid plusse sellel korteril.

Korter ise on normaalne, kuid väikeste üllatavate kiiksudega, millega tuleb lihtsalt arvestada. Paraku on omanik unustanud nii mõnestki omapärasest asjast meid teavitada ja nii me siis nüüd tasapisi avastame. Maja taga on park ja mänguväljak, mis on meie jaoks väga olulised tegurid. Akendest avanevad vaated rohelusse.

20180624_134812

Roheline Mustamäe

Üha enam veendume, et 2-toalises on 2 lapsega ikka väga kitsas. Õnneks tuleb seda veel vaid 10 kuud kannatada, sest siis saab valmis meie päris uus pesa, kus piisavalt ruumi nii lastele kui loomadele.

Tänavuse jaaniaja pidime olude sunnil linnas veetma ja kuna seepärast jäi Saaremaa-kodu metsades käimata, seadsime eilsel jaanilaupäeval sammud hoopis oma uue tulevase linnakodu tagusesse metsa. Viisime lapsed maasikaid otsima kesklinnamelust vaid mõne kilomeetri kaugusel asuvasse Kadaka parkmetsa. Kodumetsa keset linna:) Kohati on mets seal nii tihe ja summutab kõik hääled, et tekib tunne nagu olekski Saaremaal.

23. juuni 2018_3

Jaanilaupäevane jalutuskäik keset Tallinna linna:) Pole paha!

Seekord ei leidnud me siiski ei maasikaid ega ka sõnajalaõit. Kuid sõõmu kosutavat metsaõhku ja palju joosta mööda käänulisi metsaradu said lapsed piisavalt.originaalpostitus

Loe samast kategooriast

Õmblemine: Pükstest seelik

Väiksena tegi ema mulle lühikeseks jäänud teksapükstest seeliku, mis oli mu üks lemmikriideese. Leidsin Toomase …