Avaleht / DIY / DIY blogid / “Mis on kodu, kus on kodu …

“Mis on kodu, kus on kodu …

… kus on kodukoht?”

Just nimelt – kus on uus üürikodu? 24. mai 2018 said meist nö. ametlikult “kodutud”. Üks suur eesmärk ja selle aasta ülesanne sai täidetud. 12 aastat meie koduks olnud 2-toaline korter sai viimaks müüdud. Korter, kus meie 2-liikmeline pere kasvas 4-liikmeliseks. Peaaegu 10 kuu pärast ootab meid meie uus PÄRIS OMA kodu. Aga seni? Seni käime meie valmivat kodumaja siit ja sealt ikka aega-ajalt uudistamas-pildistamas ja elame ilmselt mõnes väikses Mustamäe 2-toalises üürikas (mida me hetkel – 26. mail 2018 – veel leidnud ei ole). Teen siin lastele nalja, et võtame telgi ja kolime suveks Kadaka metsa:))

Poleks osanud arvatagi, et üürika leidmine on keerulisem kui ostmiseks korteri leidmine. Kuid paraku nii see on, kui tegemist on 2-lapselise ja 1-lemmikloomalise perekonnaga. Millegipärast arvavad üülileandjad, et lapsed-loomad teevad nende korteris korraliku hävitustöö. Oleme valmis isegi topelt tagatisraha maksma, kuna oleme ju nii “riskantsed” üürnikud, kuid ei aita seegi –  ikka ei anta üürile. Inimesed võiks aru saada, et loomad võivad olla väga erinevad. Kõik ei näri su korterit ribadeks ega kraabi tapeeti seintelt. Aga eks iga loomaomanik ütleb, et ei tema loom tee midagi. Kahju, et inimesed on niivõrd eelarvamuste küüsis. Nii jäävad nad lihtsalt ilma headest üürnikest, kes ei suitseta, ei pea lärmakaid pidusid, on kohusetundlikud ja majanduslike probleemideta.

home

Ühesõnaga – 4-liikmeline pere: ema-isa ja 2 last ning üks väiksemat sorti hästi käituv koerake otsivad 10 kuuks 2-toalist üürikodu Tallinnas Mustamäel või Kristiines. Eriti oodatud on otse omanikult pakkumised:) Kui sul on midagi pakkuda, siis ole hea ja kirjuta [email protected] Kui asukoht ja hind vähegi sobib, tuleme rõõmuga su korterit vaatama!

 originaalpostitus

Loe samast kategooriast

[unable to retrieve full-text content] originaalpostitus