Avaleht / Spordiblogid / Nädalakokkuvõte 27-03

Nädalakokkuvõte 27-03

Kuidas siis esimene 10 tunnine treeningnädal möödus? 27-03

Mega hästi!  🙂

Esmaspäeval oli ujumine: Trenni alustuseks korralik soojendus, käteringid, venitused, selg, jalad
4*(50 m krooli käed, delfiini jalad + 25 m selili + 25 m rinnuli)
4*(15 m delfiini käed, krooli jalad max kiirusega + 10 m rinnuli) , intervall 20”
4*(25 m parem käsi + 25 m vasak käsi), vaba käsi hoia all ja roteeri korralikult ka vaba käe poole!, puhka vajadusel igas otsas ja mõtle tehnikale!, int 10”
4*50 m ülekandega krooli, käed all, ilus sirutus ja tõmbe algus!, int 10”
4*(15 m krooli jalad max! kiirusega, käed ees sirutatud + 10 m rahulik rinnuli), int 20”
5*100 m krooli, mõtle tehnikale!, int 20”
200 m lõppu selili või rinnuli puhkuseks
Kokku: 1,7 km

Algus oli paljulubav agasiis tuli hakata krooli ujuma ja kuidagi lappas see uus tehnika kohutavalt aga vaikselt tasa hakkab ikka tulema. Proovige ujuda delfiini jalgu ja kroolikäsi 🙂 Korralik pingutus.

Teisipäeval oli tund spinningut ja 15 minutit jooksu.

Kolmapäeval pidi olema jooks ja ÜKE aga tööl läks nii kaua, et jõudsin alles 20st koju ja pmst sõin paar ampsu ja läksin magama. Lihtsalt ei jõudnud trenni teha, süüagi ei jõudnud.

Neljapäeval tegin ära eilse jooksu. Olin jube õnnelik! Täitsa valuvaba jooks oli. Mis siis, et vahele tegin jooksuharjutusi aga alguses ja lõpus sain ilusti joosta. Jeeeeiiii. Pärast kodus oli ÜKE osa küll hull punnitamine. Lihtsalt ei viitsinud teha aga no punnitasin ära teha.

Reede.…ooo reede 🙂  Kõndisin basseini poole ja mõtlesin, et oiii mai viitsi ja ma ei taha ja nooooo üldse ei viitsi. Võimlesin, kuidagi eriti roidunult ja tahtsin koju. Aga see kõik muutus täpselt sellele hetkel, kui vette sulpsasin. Mõõõõõõõõõnus! Vees on hea ja mõnus. Trenn ise oli kuidagi kahtlaselt lihtne. Tehnika tuli päris brolt välja ja isegi eriti ära ei väsitanud. Noh selline kerge ja tsill trenn 🙂 Aga eks vahest võivad kerged trennid ka olla ju. Muidu enamasti ikka loivan basseinist välja ja käed on täiesti sodid 😀

Selline oli siis treeningplaan: Ette korralik soojendus, käteringid, venitused, jalgadele viibutused ja venitused, puusaringid jne + kätekõverdused eest ja taganttoengus (3*10) + kummide tõmbamine
Ujumine 1:10
4*(50 m krooli + 25 m selili + 25 m rinnuli), int 10”
4*(25 m veepalli krooli (pea veest väljas ja vaatad koguaeg otse ujumise suunas) + 25 m pea vee all krooli nii, et vaatad otse basseini põhja ja tõstad puusad nii üles, kui saad), int 10”
100 m selili
4*(25 m krooli käed, delfiini jalad + 25 m rinnuli käed ja krooli jalad), int 10”
100 m rinnuli
4*(25 m krooli jalad, käed ees + 25 m krool), int 10”
100 m selili
8*50 m krooli, int 15”
100 m rinnuli
Kokku 1,8 km Laupäeval käisin Basiilikus Porgandi burksi söömas. Mega hea oli ja mulle isegi muidu seened ei meeldi siis noh nüüd tahan kodus ka seda burksi veel teha. Kõik oli hea… ok toores avokaado v.a. Samas magustoit oli pigem selline meh…. Aga trennist rääkides siis käisin sõbrannaga Spartas. Tund aega kerimist rattal ning otsa see üks tegemata jäänud trenn ning kerelihaste trenn. Uhhhh väsinud oli olla pärast aga omad vitsad peksavad, oleks õigel ajal trenni ära teinud siis poleks raske olnud. Pühapäev.…. Saime Kailiga nõks enne 9 kokku, et alustada oma~3h matka. Ilm oli kergelt öeldes lihtsalt rõve. Lumi, vihm, jäide ning ülimalt rõve tuul. See oli nii lõikav, et mingist hetkest jäid jalad külmast jumala kangeks. Siis jooksime veidi ja siis püherdasime mudas natuke. Õnneks on mul veekindlad jalanõud ja minu varbad jäid kuivaks. Küll on hea, et koos sai trenni teha, üksi oleks kuidagi eriti nutune olnud, eriti veel pärast eilselt trennipäeva. Pärast võttis üles soojenemine ikka väga palju aega. Aga nädal oli trennide mõttes ülihea emotsioonoga 🙂 Kohe kurvalt vaatasin oma järgmist puhkenädalat, ainult 7:30h trenniga, et mõhhhh …. Aga no puhata on ka vaja 🙂 Seega tegelt ma hirmsasti ootan kevadet ja kõiki neid trenne, mis teha on vaja. Päikest, Regiina

 

 originaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

Eile sain teada vereproovide vastused ja õnneks on kõik korras. Tuleb veel ultrahelis oma kaelaga …