Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / Parimad sisustuselemendid aastal 2017

Parimad sisustuselemendid aastal 2017

Juba pikemat aega olen ma pea igal õhtul last magama pannes mõelnud, kui hea lamp seal toas on. Väga hästi õnnestunud investeering. See valgus, mis ta annab on lihtsalt täpselt paras. Ma olen kokku puutunud ka soolalambiga, aga minu jaoks oli selle valgus liiga ere. Neid on küll vist erinevas suuruses ja äkki ka võimalik pirni võimsusega mängida? Meil on olnud erinevaid öövalgusteid, mis käivad otse pistikupessa, aga need on osutunud väga ebamugavaks, sest pistikupesad pole kergesti ligipääsetavad või on nende valgus jäänud koguni liiga eredaks. 

Lapin and Me lamp on üleni plastikust. Selle välimus on stiilne ja sobib hästi oma olemuselt mu lapse tuppa. Ta ei lähe kuumaks, võtab vähe elektrit ning nagu juba mainitud, siis valgus on ööajaks ideaalne. Näiteks lapse imetamiseks oleks ma tahtnud just sellist valgust. Lapin and Me lamp on Eestis saadaval siin.    Nüüd aga järgnebki loetelu koos kirjeldustega kõigist nendest sisustuselementidest, mille olen koju toonud möödunud aastal ning mis on end koheselt väga hästi teenima pannud. Ma olen nendega väga rahul. Lisan ka üksikuid märkeid nendest toodetest, mis olid neh või mida tahaks muuta.

Liigun edasi elementidega lapse toast. Väga hea hinnaga Ikeast saadud KALLAX riiul (link) koos kahe DRÖNA kastiga (link). Ülemistes riiulites on lapse raamatud, mida aja jooksul on juurde tulnud ning nüüd olen raamatute jaoks kasutusele võtnud mõlemad ülemised riiulid. Kastides on Lego Duplod, mida ma arvan, et me enam juurde ei osta, sest neid on juba täpselt paras jagu. Samasugune riiul, kuid veidi teiste lisadega on mul ka kodukontoris. image Brio pliit, mis sai ostetud kohalikust uuskasutuskeskusest vaid mõne euro eest, osutus väga populaarseks. Laps on seda väga palju kasutanud ning mulle selle ees maitsvat plastmassist toitu vaaritanud. Seevastu pole kalli raha eest ostetud Brio kraanikauss just eriline lemmik. image Olen palju erinevaid seinakaunistusi lapse tuppa üles pannud, aga Petit Monkey poster spioonitüdrukust on mu lemmik. Hiljuti uuenduse saanud papist A-täht läks miskipärast väga ruttu tuhmiks. Selle katmine Mailegi pakkepaberiga ei olnud ilmselt hea mõte. Taolisi papist tähti on võimalik tellida siit ning tekstiga Fotokaarte siit.  Mainimist vajavad veel riiulina kasutuses olev suur vineerist nukumaja, mis on saadud vanemalt õelt päranduseks ning vanaema õmmeldud uus voodipesu (mündiroheline tähistaevaga kangas on pärit siit). Peangi hakkama mõtlema uue komplekti tegemisele, sest tekikotte on praegu vaid üks.  Samas pole ma siiani rahul lapse toa vaipkatetega, millest ühe olen ära visanud, ühe paigutasin kööki ning ühe voltisin kokku ja tõstsin kappi. Hetkel on seal uhkes üksinduses H&M vaip. Tahaksin selle kunagi asendada ühe korraliku suure vaibaga. image image image Sügisel sai uuenduse nii magamistuba kui ka elutuba. Magamistoas tehtud muudatustega sobis hästi minu õe kootud vaip, mis mul pikalt kokkurullituna kapis oli. Ikeast ostsin vaiba alla libisemisvastase mati (link), ilma selleta ei püsinud see eriti paigal. Öökappidena kasutusele võetud Ikea STUVA kapid (link) on end igati õigustanud.  image Elutoa suurim ja parim muutus oli EKTORP tumba ost ning uus komplekt katteid sama sarja diivanile, mis meil juba olemas oli (link).  Väga rahul olen ma K-Rautast leitud mereheinast korviga (link), mis mahutab hästi pleede.  image image

image image Möödunud aastal puutusin ma esimest korda elus kokku eukalüptiga. See on vaasis nii ilus. Eile sain jälle ühe eukalüptikimbu omanikuks. Kõige toredam on see, et mu kass ei puudu seda.  Need olid kõige eredamalt meeles olevad sisustuselemendid möödunud aastast, aga ka kõik mis pole mainitud on vajalikud ja täidavad oma eesmärki.  Soovin head sisustusaastat! 

originaalpostitus

identicon
Tere, olen Katrin! Minu blogis on põhirõhk kodusisustusel, leidub ka DIY projekte.

Loe samast kategooriast

Tere, Pärnu!

Paar päeva tagasi astusime sisse ilusasse notaribütoosse, ronisime puidust treppidest ülesse, võtsime osa lepingu läbirääkimistest …