Avaleht / Elu / Pere- ja lapsed / Pealkirjata postitus

Pealkirjata postitus

Mul on vist kirjutamis tuhin tagasi või siis ma tahaks lihtsalt ennast kuskil välja elada.. Viimasel ajal on selline luuseri ja saamatu inimese tunne peal, et kuku pikali. 

Mulle meeldib kui ma tean oma elu ja tegemisi ette võimalikult palju ja kui kõik jookseb nii nagu plaanitud. Kuigi lapsega pole kunagi kõik nii nagu plaanitud, aga see pole see, mis mind kurvastab. Sellega olen juba harjunud 😀 Ma tahaks, et MINU enda elu oleks paigas ja ma teaks, mida edasi teha, aga ei ole.. 

Kõik on tegelikult ju ideaalne, mul on imeline abikaasa, kellel on oma unistuste töö, kellega me oleme soetanud ühise kodu, meisterdanud valmis imearmas lapse aga kuidagi kõige selle ilusa ja hea sees on mul tunne, nagu ma oleks üks tühine, saamatu luuser ja viimane si** siin maailmas..

Mul ühel sõbrannal on peaaegu sama vana laps, kui Miabel ja ta on nii tubli. Laps käib lasteaias ja leidis töö, kus teenib hästi ning saab areneda, ning tööpäevad on ka sellised, et saab lapsele isegi järgi minna.. Teine sõbranna just rõõmustas, kuidas laps on lasteaias, leidis unistuste töö, saab mega head palka, kuigi on üksikema aga ostis just uue tutika korteri endale ja lapsele. Ja on nii rahul eluga. Kolmas lihtsalt kolib soojale maale elama ja elab unistuse elu eksju..Mul on niiiii heameel sõbrannade üle! Ausalt siiralt elan kaasa neile. Aga Mina?? Kuhu ma siis jõudnud olen. Ma olen ju juba 25!! Millal ma leian selle oma koha, kuidas ma üldse selle leian? Kas minust ka asja saab kunagi? Tunne on küll selline, et ma olen üks kasutu ja jäängi elu lõpuni maitea, mida tegema. Ma tahan ka iseseisvaks ju kunagi ometi saada..

Sõbrannad muidugi lohutavad, et aga sa ju teed pulmi ja oled lilledes ja armastad seda, ning see ongi ju sinu see asi. Aga mai taha rabada lillepoes, kus ma olen KÕIK pühad tööl, kus tööpäevad on pikad, kuna ma olen terve elu näinud, kuidas mu ema rabab ja enamus tähtpäevad oli tööl. Mai taha nii.. Mulle hullult meeldib pulmi kaunistada ja lilleseadeid teha ja kõik lilledega seonduv, aga ma olen nii kahevahel. Mida ma ometi küll teen?? Millal ma leian selle miski, et saan teha tööd ja olla ka oma pere jaoks olemas? Teenida ka arvestatavat raha siin peres? Kas üldse saab nii?

Ma nii väga kadestan Riskot. Selle 7 aasta jooksul, mis me oleme koos olnud, on tema hullult arenenud ja ta lihtsalt teab, mida ta tahab ja ta ka saab selle. Lihtsalt uskumatu! Ta unistas kunagi, et tahab konteineri veo peale edasi jõuda ja nüüd ta on ühes eesti tuntuimas konteineri firmas, kus teda hinnatakse ja austatakse ja ta on lihtsalt niiii tubli! Ta on ennast oma alal tõestanud ja lihtsalt naudib oma tööd. Ma olen noo niiiii uhke lihtsalt. 🙂 Päriselt, ma tahaks ka osata nii elada. Mitte ainult tööalaselt, vaid Riskol on nii, et kui millestki unistab või eesmärgi seab, siis ta lõpuks ka selleni jõuab. 

Lisaks on ka see, et Miabel pole ikka veel lasteaias kohta saanud. Direktor küll ütleb, et kohe varsti peaks saama, aga ikka ootame.. oli küll variant erakasse panna, aga esiteks see oli ikka nii kaugel ja teiseks tahaks lasteaeda harjutada üks kord ja korraga. Ja nii mõnus oleks ju ületee lasteaeda käia lapsel. Mitte, et peab minuga iga hommik bussiga loksuma kuskile. Ja nii me siin ootame ja ootame.. Samas ma üldse ei oota lasteaeda, sest kuidas ma oma väikse Beltsu sinna üksi küll suudan jätta? Mu süda lihtsalt hakkab juba selle mõtte peale valutama. 😦 Jälle olen kahevahel..

Täiega nõme on see kõik! Ma üks päev lugesin ühe Kristi blogi, kes tundis täpselt sama luuserina ennast ja ma lausa rõõmustasin, et ma polegi ainuke.. kuni ta vastas, et see aasta aega vana postitus ja tegelikult kõik loksunud paika.. fain ja midaiganes. Teistel tundubki kõik nii paigas, mu ümber..Mina lihtsalt üldse ei tea, mis see elu toob ja kuidas kõik läheb. Elangi päev korraga praegu (mida ma täiega vihkan) aga ma loodan, et kõik loksub paika, kuigi praegu tunneli lõpus küll valgust ei paista..

div.wpmrec2x{max-width:610px;}
div.wpmrec2x div.u > div{float:left;margin-right:10px;}
div.wpmrec2x div.u > div:nth-child(3n){margin-right:0px;}

Advertisements

Let’s block ads! (Why?)originaalpostitus

identicon
Kirjutan meie elust, koos abikaasa, mõnusalt priske kassi ning kõige uuema pereliikme-tüdrukutirtsu tegemistest :) Siit saab lugeda kõike minu mõtetest ja tegemistest.

Loe samast kategooriast

Viimase vindi peal rasedana mööda Eestit ringi trippimas, ehk meie ”puhkus”

Pühajumalaema, imede-ime, et ma veel elan. Enamus arvavad, et ma olen peast soe, et selle …