Avaleht / Eesti / Investeerimisblogid / Rahakrati 1000 euro väljakutse 2018 – ainult tugevatele!

Rahakrati 1000 euro väljakutse 2018 – ainult tugevatele!

Hõissa mu musirullid,

2017 aasta on kohe kotis, kuidas tunne on? Veits on häbi ka, et aasta alguses antud lubadus oma rahad käsile võtta on napilt maha magatud? Täielik õudus, ma tean. Ma arvasin ka, et olen selles vallas viieline, aga ikka loobib mingit jama vahel ette ja pean iPhone’le (kass, remember?) otsa vaadates pilgu maha lööma. Väga hektiline on olnud, aga samas – põnev. See ei ole veel mu aasta kokkuvõte, ei-ei. See on midagi palju põnevamat.

Tahan siin ka veel korra ära mainida, et aasta on olnud kirju nagu veenide muster Ott Kiivika reielihasel: paar päeva tagasi sain oma esimesed dividendid Muricast. Tegin loetud nädalad tagasi omale Elhavee kasvukonto ja essad 0,02 senti kukus kõlisedes IVV käest mu suure varakambri betoonist põrandale. See 2 senti ei korva küll avantüüri, mille olen teinud pitkoiniga… kolmest sotist on vägagi kärmelt saanud 199 eurot. Aga ega muud moodi ei saagi targemaks, vahel tuleb piki näppe ka saada. Koinikonto tegin tõesti ainult selleks, et ise näppupidi asja sees olla ja seltskondades kaasa rääkida. 99% seltskondades olevatest “koinianalüütikutest” ei ole ise sinna midagi pannud ega kunagi proovinud. Kõige hullem, mis mu rahaga juhtub on see, et jään sellest ilma ja võtan seda kui krüptoraha koolitust. Välja ei hakka nii suures kaotuses midagi võtma ja teen seda sõitu oma praeguse raha eest kaasa.

Okei, asja kallale. Tahan visata finantspäästerõnga nendele, kes ennast 2017. aastal kätte ei võtnud ja on lubanud seda teha homsest. Sellise kirja saatsin enamustele tuntud kodumaistele papiblogeritele:

“Juhhõissa kallis sõber blaa-bla-bla,

Esitan sulle ja su lugejatele Rahakrati 1000 euro väljakutse! Skeem on selline, et panin sulle kaasa ühe nö. kalendri kujunduse, millel on peal 52 kasti 52 numbriga. Prindi see omale välja (säästlikum on seda muidugi tööandja printerist lasta) ja igal nädalal tõmbad ühe endale meelepärast numbri maha ja paned vastava summa plekki kõrvale. Kõrvale enda kontolt, mitte kuskilt poest või tööandja taskust vms. Sedasi koguvad kõik väljakutsega liitujad 2018. aasta jooksul omale 1000 eurot.

Eesmärk? See 1000 eurot võib olla mõnele esimene samm säästmise suunas, mõnele sammupikendus investeerimismaailmas, mõnele näiteks raha tuusiku või plastilise kirurgia jaoks. Või heategevuseks, rahva finantstervise turgutamiseks…?

Kuidas kõlab? Kas oled minuga paadis ja julged Rahakrati väljakutse vastu võtta?

Paneme seljad kokku ja teeme koos midagi, mis inimestele kohale jõuaks!

Vali ja prindi omale meelepärane kujundus siit, kui julge oled ja osa võtad: https://drive.google.com/drive/folders/1WMFPGZpRQ6aQ46pP4KVnMkAYI9JEBEBH?usp=sharing

Kraapsu ja sügava kummardusega Teie alandlik,

Rahakratt”

Ei oska öelda, paljud sellest kinni haaravad, aga esimese positiivse vastukaja olen juba saanud. Varjatud reklaami siin taga ei ole ja mina siit materiaalselt lõigatavat kasu ei saa. See oleks päris äge, kui järgmisel aastal koguneme siin minu blogi kommentaariumis ja räägime, kellel see välja tuli ja kes mida papiga teha plaanib.

Kuidas on, kas lööd muga kampa?

File_001 (1)originaalpostitus

Ma annan ideid ja juhiseid, kuidas ka sina saaksid oma Rahakrati nii tööle panna, et raha teeniks sind ja mitte vastupidi. Nii nagu see olema peakski. Ometi suhtu kõigesse siinsesse reservatsioonidega. Ma ei ole finantsnõustaja ja mul puudub vastav haridus – olen iseõppija in progress. Kuigi oleks päris äge ulatada kliendile finantskonsultandi visiitkaart tiitliga Rahakratt…

Loe samast kategooriast

Igavesti kasvavate dividendide portfell

Dividendimasinad ei maga Kirjutasin mõned kuud tagasi ingliskeelses blogis lähemalt oma FGDP strateegiast. Tegemist siis …