Avaleht / Spordiblogid / Rajalt maas?!?!?!

Rajalt maas?!?!?!

Niii, tegemist on puhtalt vinguva ja hädaldava postitusega 😀 Seega olge hoiatatud 😛

 

 

Aga kes arvas, et oleks hirmus põnev haigeks jääda? Nagu  enne võistlust?!?!?! Nagu Ironmani läbimine niisamagi mingi kukepea oleks, eks? Isegi, kui see on “ainult” lühike võistlus 😀  Aga, et endale külge pookida mingid hädad ja suht siruli maas olla on ka “tore”, onju!?!?!  😀

Käisime reedel tibinatega ujumas ja pärast olime natuke kauem kaldal… tegelesime kõhulihaste treenimisega läbi naeru ja ilmselt tõmbas tuul meid korralikult läbi…Kusjuuuures see ujumine oli Väga hea. Tegime kaks ringi peale 37 minutiga. IMG_20180602_114753_180.jpg

Aga öösel hakkas kurk kriipima ning hommikuks oli korralik nohu ka lisaks. Pea oli paks ja tunne oli nagu oleks kuskilt kukkunud. Korralik külmetus. Aga pidin ennast kokku lappima ja perepäevale minema pühapäeval. Eeldan, et sellest st päikesest aga võib-olla ka muust, olen hankinud endale kena nõgeslööbe (ise diagnoosisin ja pärast arst kinnitas)

DSC_5854~2.JPG

Ühesõnaga nagu kerge pidalitõbine 😀 Tatt lippab, pea kumiseb ja keha sügeleb… ja oi milline väsimus on kallal. Eile läksin 20 magama ja hommikul oli mega raske ärgata.  Ja selline olen olnud pea terve selle nädala. Nüüdseks on nohu ja kurguvalu ammu kadunud ja pea ei kumise aga see väsimus? Ja see lööve, et kui muidu nagu ei paista väljagi siis trenn mõjub eriti positiivselt ja peale pisikest sörki oli isegi selg ja turi kuplas :S Samas arst lubas trenni teha. Neelan 30 päeva tbl ja loodan, et kaob see jama.

Ja ei ma ei ole trenni teinud…. Tunnen kohe kuidas kogu treenitus minust vaikselt välja voolab….

——

Nüüd kui jätkan seda postitust juba mitu päeva hiljem siis võin öelda, et olen juba veidi trenni teinud. Käisin jooksin 30 minutit ja ujusin ka 40 minutit ning täna plaanin jälle vaikselt kulgeda jooksurajal.

Kui jooksmine pani isegi kergelt öeldes silmad uuesti särama, et puhkus on pulsi ja kiiruse suhtele Väga hästi mõjunud siis joosta jõudsingi pool tunnikest nagu treener lubas ja siis olingi väsinud. Kohe täitsa väsinud ja üllatuslikult olid mul järgmisel päeval isegi jalalihased haiged. Nagu? Tõsiselt kergitasin kulme, kui reied kanged olid. Muidu jooksin 2 tunnikest ja null lihaskangust kuskil. Üleüldse praegu tulen teisele korrusel trepist ja jalad väsivad ära?

Nüüd on jäänud ainult nädal….

Kui peale viimast pikka tsüklit tundsin, et davai teeme ära!! 🙂 Ma olen valmis!!! ja saan hakkama, siis praegu? Noh jah, eks punnitab ära teha ikka, lihtsalt tunne on vähem tugev, kui varem aga äkki ma puhkan ennast nädalaga välja ja siis paugutan seal nagu marutuul!?!?! 😀😀😀 Praegu on tegelt üldse selline tunne, et ohh oleks see võistlus üleüldse läbi….. mai viitsi… tahaks võrkkiiges kiikuda ja raamatut lugeda…. ja noh magada ja mittemidagit teha…

Oeh….

R.

 

 originaalpostitus

identicon
Kirjutan oma blogis sellest, kuidas üritan oma kolme põnni kõrvalt trenni teha ja tervislikult toituda, mõned võistlused ja eneseületused ka sekka loomulikult. Head lugemist!

Loe samast kategooriast

Koolidest

Enne kui ma päris teema juurde lähen, tahaksin ma ära märkida selle, et mul jäi …