Avaleht / Spordiblogid / Rekordinaine proovib – Toiduväe tooteid

Rekordinaine proovib – Toiduväe tooteid

Kunagi märkasin Marise postitust FoodPowerist ja mõtlesin, et mis segast juttu üks inimene võib kirjutada. Ei taha kuidagi uskuda, et 50g magusat pole võimalik järjest ära süüa. Nüüd kummardan ja tänan soovituse eest. Tõesti nii marjaselt magus ja jätkub pikemaks perioodiks.

Meilid olid väga viisakad ja proovipakk saabus päris oodamatult pirakas. Ütlen ausalt, et sain kõrval poodides endale head sõbrad, sest jagasin oma rõõmu ka naabertöötajatega. Tänagi käis üks tore noormees küsimas täpsemalt, et kus neid veel leida võiks ja kes mina olen. Lisas veel, et soojas toas jäid mummud kleepuma üksteise külge. Soovitasin hoida kuivas ja jahedas.

image

Asusin sõbraga Anne kanali ääres uudishimulikult tooteid arvustama.

Esmalt snäkid. Lisaks olid ka porgandi toorsnäkid. Minu lemmik oli tšilli, teisel kohal küüslauk ning kolmas ja ka väga mõnus porgandi maitse. Sõber hindas küüslauku parimaks, arvas, et õlle kõrvale sobiks ideaalselt nagu küüslauguleivakesed (need jämedada pulgad) maitselt. Hind on 3.20 e-poes.

image

Järgmisena said suhu rännata marjarullid. Nendest me kumbki vaimustuses ei olnud, kuid leian, et hea asendus lapsele kummikommide asemele. Söödavad kuid mingit elamust ei pakkunud. Hind 3.20.
Parim neist minu arvates kirss, sõbra arvates mustsõstar.

image

Siis saabus parim kraam. Marjamummud- milline besee maitse. Mustsõstramummud olid ka. Mmm, ideaalne ja paksuks ei jõuagi end neist süüa, sest väga magus on. Vaieldamatult lemmik maasikas. Hea uudis on see, et kõik maitsed on segatopsis olemas, et saada aimu millist edaspidi tellida/osta. Hind 2.50
Topsid sobivad pärast kivikeste, marjade või muu huvitava hoiustamiseks väikelastele.

image

Ühel hetkel ujus ka pardipere kohale.

image

Kodulehelt leiab palju lisainfot, miks tooted on mahedad. Tööl on imelihtne oma vahepala pakist võtta ja nautida. Vähe kaloreid ja puhtad maitsed.

Kus Tartus/Tartumaal neid osta saab?

image Viide

Soovitan kindlasti magusahulludel proovida. Täitsa luksus kohe enda isusid rahuldada ja mitte üle süüa. Usun, et neil toodetel on tulevikku ja tänan võimaluse eest kõike seda katsetada ning teiste tuttavatega jagada.originaalpostitus

identicon
Alustasin blogi kaalulangetajana. Jälgisin toitumiskava, treenisin nii koduselt kui spordiklubis ja osalesin rahvaspordiüritustel. Nüüd on põhiliseks eesmärgiks joosta üha paremaid aegu võistlustel ja püüda end ületada igal sammul.

Loe samast kategooriast

Nädala trennid

Niiiiiiiiii hea on jälle trenni teha Nagu lihtsalt niiii hea, et seda on raske sõnadesse …