Avaleht / DIY / Remondi- ja sisustusblogid / Rohkem pilte lapsukese toast!

Rohkem pilte lapsukese toast!

Seda, et ta uue voodi ja tapeedi sai, te juba nägite. Sellest toast on ikka veel hästi palju puudu ja peamiselt kohti, kuhu asju panna. Aga kuna see on meie terve kodu suur mure, siis las ta praegu olla ja vaatame seda tuba sellisena, nagu ta on.

Meil on ikka hirmsasti vedanud, et I. eriti mänguasjadega ei mängi. Meil lihtsalt polekski neid kuskile panna! Uute mängukannide asemel otsime me hoopiski mõnda toredat kiike, mis elutoa lakke kinnitada, sest sellised füüsilised liikumise mängud on rohkem tema teema ja nendest ei saa siin majas kunagi küllalt. Ausalt.. meie kodus on tsirkus koguaeg käimas. Sõbrad teavad..

 

Tema toas on hetke voodi, riidekapp, külelistevoodi ja tegelikult ka meie enda riidekapp. Viimase laseme peagi ehitada elutuppa, sest meie magamistoas lihtsalt polegi selle jaoks ruumi. Ja sinna, kus on praegu meie kapp, tuleb ühel heal päeval nukumaja, mille algusest lõpuni ise teha kavatsen. Kavatsen…

Ideaalis kolivad nukumajakesse pisikesed Mailegi hiired, kuid nähes, kui sisse võetud ta ühest Tigeri poe eurosest puidust vanaemast on, siis ei pruugi mu plaan täide minna.

 

Kardinad – Hemtex

Need kardinad on sametist, just nagu elutoa rohelised aknakatted. Pael kardinate ümber pärineb Lilleliisi e-poest. Ta teeb toredaid heegeldustöid ja meil on köögis ka tema käest saadud lapikesed, mis meenutab, et ma pole vist köögi kohta siin ivakesti rääkinud..

Kardinate valikul pidasin silmas, et need oleks pimendavad. Need siin, tegelikult pole ja nii tuleb selles toas kasutada kahte värvi kardinaid. Paneme mõlema akna ette hoopiski ühe rohelise ja ühe roosa, sest roheline saab pimendamisega suurepäraselt hakkama. Korra olid nad olude sunnil kõrvuti juba elutoas ja oli tore veenduda, et nad tõepoolest kokku ikka sobivad ka.

 

Klotsid on Roku poest

Riidekappe vaatasin ma hästi pikalt, aga kui ühe oksjonil mu silmarõõm eest ära osteti, pidin kiiremini tegutsema hakkama. Selle leidsin IKEA’st ja mul on temaga veel üks mõte. Aga kas ja millal ma selleni jõuan, huvitab mind ennastki 🙂

 

 

 

Riidepuu on tegelikult tagurpidi keeratud raamaturiiul. Kõik riided mahuksid muidugi ka kappi, aga kuna need nii suure hoolega valitud on, siis las olla kenasti nähtavad. Lisaks armastab I’ neid vaadata ja oma pudikeeles kleitide kohta arvamust avaldada.

 

 

Enne, kui keegi küsida jõuab, need loomad on XS Mänguasja kauplusest, kaubamärk Schleich.

 

 

Riidekapil olen nii palju teha jõudnud, et vahetasin kapinupud välja. Need leidsin Zara Home kauplusest, Ülemiste Keskusest. Samast poest on pärit ka metallist riidepuud.

 

 

 

Vot nii. Lühike jutt täna, kuid see eest palju pilte.

Päris valmis veel pole, aga oleme poolel teel! Ja nüüd, kus oleme kahes toas tapeeti kasutanud, tahaks VÄGA kuskile veel midagi panna. Jah, mina, igavene tapeedipõlgur.

Te parem rääkige mulle kavalatest panipaikadest teie kodus! Meil on selles osas VÄGA ideid vaja. Praegu on elutoas üks suur tekkide ja patjade kuhi, sest neid lihtsalt pole kuskile panna.

 

Jälgi mind ka Instagramis (kus olen palju aktiivsem) ja Facebookis

 originaalpostitus

Loe samast kategooriast

MUUDATUSED ELUTOAS

Viimased suured muutused elutoas said tehtud möödunud aasta sügisel. Diivanile panin uued katted ning lisandus …