Avaleht / Ilu ja Mood / Ilublogid / SOLANIE BRÄND

SOLANIE BRÄND

SOLANIE BRÄND

Algas aastal 1936, mil apteeker Mihaly Pito otsustas kaunistada keha ja pakkuda midagi ka hingele. Selline apteek Bajas, ootas avatud ustega neid, kes tahtsid end ravitseda, kuid ka neid kes tahtsid välja näha ilusamad.

ESIMENE ILUSALONG UNGARIS

Pere noorim liige Eva Pito avas esimese ilusalongi Budapesti südames Rooma Katoliku kiriku Stephen Basilica vastas aastal 1972. Esialgu kasutas ta noorendavaid tooteid, mille algretseptid olid tema apteekrist isa pärandus ning lisaks rakendas ta oma teadmisi aktiivainetest, pakkudes seda kõike iluhuvilistele.

ESIMESED 15 SOLANIE RETSEPTI

Põhinesid farmaatsilistel teadmistel aastakümnete tagusest ajaloost ja said tol ajal väga populaarseks ning kuulujutud levisid kiiresti professionaalide hulka tänu oma efektsele toimele.

Et täita kasvavat nõudlust ilumaailmas, muutus kreemide koostis aina keerulisemaks, seetõttu sai sellest alguse masstootmine.

PEREKONNA PÄRANDI JÄTKAMINE NING AKTIIVNE BRÄNDI ARENDUS

Perekonna pärandit jätkas Eva Pito kasupoeg Tamas Szorath. Aastal 2012 võttis tootearenduse üle firma Alveola. Brändi filosoofia, mis põhineb uuenemisel ja dünaamikal, oli valmis astuma esimesi samme rahvusvahelistel turgudel. Praeguseks on Solanie esindatud üle 20 riigis- Slovakkiast Malaisiani.

solanie

ALVEOLA ILUAKADEEMIA

Ilukool professionaalidele enese täienduseks. Alveola on koolitanud tuhendeid kosmeetikuid, mis on aidanud ettevõttel saada juhtiva positsiooni Ungaris. Kasutades aastatepikkust kogemust, avas Tamas Szorath 2016 aastal Budapestis Alveola Iluakadeemia, kus koolitatakse tulevikus kosmeetikuid.

80 AASTAPÄEV

Aastapäeva puhul lasti välja uus toode rasusele nahale- “Velvet kreem”, mis õige pea kujunes kasutajate lemmikuks.

AUHINNAD JA TUNNUSTUSED

Viimase paari aasta jooksul, on Solanie võitnud mitmeid auhindu- Ungari Kvaliteet toode ning Aasta Parim toode.

Peaaegu 100 000 rahulolevat kasutajat, sealhulgas mitmed teatri,-ja filmitähed on hakanud kasutama Solanie tooteid ning näidanud üles lojaalsust brändi suhes.

UURIMUSTÖÖ NING TOOTEARENDUS

Solanie sarja tootearendus põhineb efektiivsetel retseptidel ja teaduslikel alustel, mis toimivad sünergiliselt tugevdades üksteise toimet ning praeguseks toetab seda modernne laboratoorium.

Uue toote väljatöötamine nõuab kunstilist lähenemist, koostööd kosmeetikutega, keemikutega ja iluspetsialistidega. Seega, pärast aastatepikkust uurimustööd ja arendust, oli võimalik hakata looma “uue põlvkonna” tooteid nagu Solanie nahanektar seerumid, Viinamarja-Hüaluroonhappe sari, mis sisaldab uuenduslikku ja unikaalset Tokaj Oleo kompleksi, mis sisaldab kõrges kontsentratsioonis polüfenoole, mis neutraliseerivad kahjulikud vabad radikalid ning aeglustavad vananemisprotsessi. Samuti argaani tüvrakkudega seeria.

grape-hyaluron set

PROFESSIONAALNE KOMPETENTS JA TOOTE OHUTUS

Solanie tooteid ei testita arendusel loomade peal! Märkimisväärne osa toodetest on taimset-vegan päritolu. Kõik Solanie tooted läbivad range ja põhjaliku kontrolli kasutajate poolt, lisaks kohustuslikule tooteohutus testidele, selleks, et luua efektiivne ja optimaalne koostiainete maatriks.

Solanie tooted on toodetud vastavalt ISO 22716 sertifikaadile GMP kvaliteedi kindlustussüsteemile.

ILUHOOLDUSED EI OLE MITTE AINULT MEIE USK, VAID MEIE HOMMIK, PÄEVAVALGUS JA ÖÖ, KUNI TAEVAS LANGEB ALLA.

 

Tamaz Szorath

Solanie asutaja

Let’s block ads! (Why?)originaalpostitus

identicon
Tere kõigile Iluhuvilistele! Minu nimi on Anneli, olen Rahvusvahelise Cidesco diplomiga kosmeetik ja see siin on pisut teistmoodi ILUBLOGI. Jagan teiega oma kogemusi, väikseid nippe ja soovitusi kuidas oma naha eest võimalikult hästi hoolitseda ning üritan avastada „igavese nooruse“ retsepti. Ootan kõiki aktiivselt nendel teemadel kaasa rääkima minu FB lehel SunisFun kosmeetika!

Loe samast kategooriast

OOTD + LIFE UPDATE

Eile mööblipoodides kolamise vahepeal tegin kiiredsti mõned outfiti pildid, kus kannan paar aastat tagasi ostetud …