Avaleht / Tehnikablogid / Talveõhtutesse värve ja valgust diskolambiga

Talveõhtutesse värve ja valgust diskolambiga

No saime siis oma diskovalguse lambi kätte. Oi seda laste rõõmu ja elevust! Nädalavahetus mööduski õhtuti diskotades. Kusjuures väga hea abimees – meelitabki lapsed arvuti-teleka juurest eemale.

Lambike ise nägi välja täpselt selline nagu arvasin. Nagu piltidel. Iseenesest üsna väike, kuid ega ma suuremat lootnudki. See teeb ka oma töö ideaalselt ära. Pime tuba on hetkega täis värvilist valgusmängu – rohelised, punased, sinised rõngad-täpid, mis vahelduvad. Väga äge! Nädala pärast tulevad Preili sõbrannad külla, siis saab näha, kuidas esimene tüdrukute õhtu disko õnnestub:) Ja varsti jõulud tulekul – koduse jõulupeo muudab see kindlasti palju lõbusamaks ja salapärasemaks. Lisab värvi pimedatesse talveõhtutesse.

img_1703
img_1711
img_1712

Lastetuba näeb õhtupimeduses välja selline:

img_1724
img_1726

Ja selline:

img_1734
img_1733

Kui keegi soovib ka endale seda lampi tellida, siis kirjuta Butterfly Fb-lehe postkasti. Tarneaeg on sel 18-27 päeva ja meie saimegi selle kätte 18 päevaga. Kui praegu tellida, siis saab veel kenasti enne jõule kätte ja soovi korral saab selle laheda vidina ka jõuluvanale kingikotti pista:) Hind 9€.

img_1736originaalpostitus

Loe samast kategooriast

Loen pimedas raamatuid

Hiljuti, seoses osaluskohvikuga, sain kingituseks raamatulambikese. Need on olnud üsnagi populaarsed raamatuhuviliste seas ning nüüd …