Avaleht / Eesti / Poliitblogid / Tšernogorova mantlipoiss Aivar Riisalu: Pronksiöö tõestas et siin elavad venelased on lojaalsed!

Tšernogorova mantlipoiss Aivar Riisalu: Pronksiöö tõestas et siin elavad venelased on lojaalsed!

image 8. mai Foorumis ütles Riisalu: “Aprill 2007 näitas ju selgelt ära, et tegelikult kohalik vene kogukond ei olegi nii hull kui teda tahetakse näha ja vaatamata sellele ajupesule milles nad elavad on nad Eesti riigile suhteliselt lojaalsed. Seda ma võin kinnitada muuseas ka Kaitseliidus on päris palju vene rahvusest inimesi ja ma ei karda et nad mulle selga lasevad.” Lause esimest osa pole mõtet pikalt kommenteerida, mida sa Eesti ametlikust Kremli Erakonna funktsionärist ikka tahad. Kui tuhandete tiblade laamendamine tõestas, et nad meile lojaalsed on, siis huvitav mismoodi peaks Riisalu hinnangul ebalojaalsuse tõestamine välja nägema? Mis puudutab seda, et Kaitseliidus venelasi on, siis paar tükki tõesti on, kuid a) nende lojaalsus pole sugugi kindel; b) isegi kui nad lojaalsed on, siis nende hulk on niivõrd väikene et ei muuda midagi. Teise maailmasõja päevil kogunes Stalini vastase Vene Vabastusarmee (kindral Vlassov) püssi alla koguni miljoni kanti venelasi, mis ei muutnud Venemaa arengus midagi. Praegu on ka Venemaal Putini vastaseid venelasi, mis ei muuda aga samuti midagi. Valdav enamus venelasi pooldab alati oma tsaari ja need Eesti poliitikud, kes seda eiravad ei ole muud kui kas reeturid või Kremlile kasulikud idioodid! Kui Riisalu 2017. aasta novembris taaskord – peale sealt lahkumist IRLi – talle pakutud Tallinna abilinnapea kohaga Keskerakonna keti otsa tagasi tõmmati, käis ta alandlikult Eesti esitibla Yana Toom-Litvininova-Tšernogorova ees koogutamas: Tšernogorova mantlipoiss!

imageoriginaalpostitus

identicon
Georg Kirsberg (sündinud 28. juunil 1983 Tallinnas) on Eesti kirjanik, politoloog ja reservohvitser.

Loe samast kategooriast

VIDEO: G. Kirsbergi kõne EKRE kongressil Estonia kontserdisaalis 22.04.18.

Lugupeetud kaasteelised, lugupeetud erakonna kaaslased, lugupeetud kaasvõitlejad! Meie tee ei ole olnud pikk, küll aga …