Avaleht / Eesti / Huumor / Tupekuulid

Tupekuulid

Paar kuud tagasi juhtusin aerojooga trenni. See on joogastiil, mida harrastatakse kiiklinas erinevates asendites rippudes. Ma olin paari joogastiili varem natuke ka erinevates spordiklubides proovinud. Nüüd olin aga spordiklubi asemel päris tõsisesse joogakoopasse sattunud. Riietusruumi ei olnud, kõikjal olid laiali imekivikesed ja -kristallid, nurgas suitses viiruk ja seinal olid tšakrate joonised. Teised trennis olijad tundusid ka selline keskmisest natuke vaimsem rahvas olevat.
Tõmbasin ennast koos teistega entusiastlikult pea alaspidi lae alla joogalina külge kõlkuma. Korraga hakkas treener nagu muuseas seletama, et trenni tulles oleks soovitav ka tupekuule kasutada. Siin nurga taga saab need enne trenni sisse lükata ja pärast välja võtta. Ta enda omad tellis Hiinast, sealt on soodsam. Tšakrad tšakrateks, aga tupekuulid on asjad, milleni minu vaimsus tõesti ei küüni. Palju ei olnud puudu, et ma üllatusest sealt linaküljest pea ees maha pudeneks.

Trenn ise oli äge, aga mina hakkasin natuke kartma. Mis siis, kui jägmine kord kontrollitakse, kas kuulid ikka olemas on? Kodus läksin internetti ja tellisin kuulide asemel Hiinast hoopis isikliku joogalina, mille rihmade-karabiinide abil rõdule üles panin. Parimaid oste sellel aastal. Lastele meeldib seal niisama kiikuda, mulle värskes õhus teed juua ja vahel ka mõned harjutused teha ilma, et keegi mulle samal ajal ebasündsusi õpetataks.

Mingi kasu tupekuulidest siiski on. Ilma nendeta poleks ma endale lina tellinud ja maksaksin aerojooga trenni eest kümme eurot kord niiet silm ka ei pilguks.

image Ärge ostke tupekuule, ostke parem joogalina!


originaalpostitus

Kõik inimesed ja hetked on väärt, et neist huvitavalt jutustada.

Loe samast kategooriast

Õnn on kass

originaalpostitus