Avaleht / DIY / DIY blogid / Uus aasta, uued tuuled

Uus aasta, uued tuuled

Uskumatu, et ma pole siia nii kaua ridagi kirjutanud. Vahepeal on isegi aastanumber vahetunud. Paraku on just aasta lõpp lasteaednikule üks väga teguderohke aeg, seega nii see blogike mul unustusehõlma vajuski. Kogu aeg on nii kiire-kiire, pea on täis ideid, mis ootavad teostamist, kuid aega jääb ööpäevas puudu.

Nüüd on aga uus aasta ja uus võimalus kõike paremini teha. Meil juhtus aga nii, et uue aasta tuuled hakkasid puhuma juba vana-aasta õhtul. Nimelt – mõttest sai järsku tegu (põhimõtteliselt keset vana-aasta õhtu prae küpsetamist). Olime Härraga juba kevadest saati mõlgutanud mõtteid uuest, suuremast kodust. No mis sa hädaga ära teed, kui ei mahu enam kuidagi kahe lapsega 2-toalisesse korterisse. Kitsas on! Väga kitsas. Sai siin mõnd korterit ka kevad-suvel vaatamas käidud, kuid siis tuli suvi oma tegemistega peale ja nii see teema ära vajus. Saabus sügis ja mõte uuest kodust kerkis jälle päevakorda. Korterikuulutuste vaatamine kinnisvaraportaalides kujunes meil Härraga juba väikestviisi hobiks. Igal nädalavahetusel sai neid ikka hoolega lapatud ja läbi Skaibi üksteisele linke saadetud. Kuid, vaatama veel ei kppunud. Sest ootasime seda “müstilist” uut aastat. Noh, et uuel aastal hakkame sellega tõsisemalt tegelema ja ka oma korterit müüma.

Vana-aasta õhtul mida ikka muud teha, kui korterikuulutusi vaadata. Mina tegin õhtusööki ja Härra aga surfas kinnisvaraportaalides, kuni ühtäkki teatas: “Tunni aja pärast lähme korterit vaatama!” Ma olin ikka päris üllatunud: “Vana-aasta õhtul 17:30 korterit vaatama?!” Ok, muidugi väga tore, kui nii asjalik maakler ja koheselt Härra meilile vastas ja juba kohe täna, vana-aasta õhtul, oli valmis tulema korterit näitama. Mis seal ikka – kartulid said keedetud, eks teen siis söögitegemisse väikse pausi ja käime ära. Lapsed riidesse ja minek.

Tunni aja pärast kohtusime maakleriga Tallinnas, ühes meie pere lemmikpiirkonnas asuva maja ees ja suundusimegi üles, et tutvuda potensiaalse uue koduga. Korter oli tühi, seepärast oli maakleril ka hea seda sellisel õhtul kohe näidata. Mis seal ikka – ruumi  meie suurperele piisavalt (4 tuba), Noorhärra lasteaed kohe kõrval, Preili kool põhimõtteliselt lasteaia kõrval. Kuna tegu oli ikkagi vana-aasta õhtuga ja korter asub 7. korrusel, siis nägime korteri aknast ka esimesi rakette tuledesäras kesklinna kohal. Ütleme nii, et vaade pole paha:)

Aeg läks ja aastast 2017 sai 2018 ning peagi hakkasid uued tuuled nii kõvasti puhuma, et nüüdseks on meie korter kinnisvaraportaalis müügis ja vana-aasta õhtul külastatud korter on meie hetkelemmik. Eks näis, mis saab ja mida toob veebruar 2018.

Meie korteri müügikuulutus on leitav SIIT!

uus koduoriginaalpostitus

Loe samast kategooriast

Nipp: Söögisooda

Mõned aastad tagasi mõtlesin, miks üldse inimestel kodus see sooda olemas on. Milleks seda kasutatakse? …